Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Nisan 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Ormonde Jayne Montabaco
    estefanyen

Yorum

• Franck Boclet - Cocaine, bu güzel 23 Nisan gününde iç açıcı çiçeksi bir koku

Yorum

• Ormonde Jayne - Ambre Royal

Yorum

• Sabah Nishane hakkındaki bombayı gördüm. Yeni cevherler bizi bekliyor olacak. Bende hemen Hacivat'a sarıldım, bugün onunlayım

Yorum

• Terre D'Hermes 2008 edt

Yorum

• Dün clinique happy , bugün Versace bright crystal absolu ...Yazlıklara geçiş...

Yorum

• MFK apom homme

Yorum

• Jpg - Le Beau Male. A&F Fierce dan daha çok beğendim. O tarzı sevenler için kaçırılmaması gereken bir koku. Genel beğenisinin çok yüksek olduğunu da ayrıca söylemek gerek.

Yorum

• MFK-Oud Silk Mood Extrait

Yorum

• Xerjoff Alexandria 2
                      Bayram seyran özel günlerde kullandığım özel parfümlerin nadidesi.

Yorum

• Oscar de la Renta Volupte.
                        https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• Ysl L homme 2013

Yorum

• Hermes Cedre Sambac. Oldukça değişken bir yapısı var parfümün. Sizin o anki ruh halinize veya enerjinize göre hissettirdiği farklı oluyor mesela bir kullanımda indolik yaseminden gelen hafif hayvansal bir yapı ön plana çıkarken başka bir zaman sümbülteberin o kremsi yapısı yüzünüze vuruyor. Hermessence serisinin son çıkan 3 lüsünden benim için en dikkat çekici olanı. Kalıcılığı ve farkedilirliği de Hermessence serisine oranla daha yüksek.

Yorum

• Bugün ilk defa Musc Ravageur’u kullanabildim. Baktım sabah hava soğuk fırsat bu fırsat fıslattık. Derin ve çekici bir parfüm tamam ama eski versiyonunu daha çok merak ettim. Baymayan tatlılık,başarılı baharat kullanımı,hafif kirli misk ve ortalama güzellikte vanilya olarak özetleyebilirim. Eski versiyonunda biraz daha belirgin kirlilik ve daha iyi performans varsa çok sevebileceğim bir parfümü kaçırmışım.

Yorum

• caliban
                                caliban Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                Bir de lavanta hakkında pek konuşulmamış galiba. Lavantanın ciddi bir rolü var bana kalırsa.

• MFK Oud Extrait de Parfum
                              Bu kokuda ara ara Black Orchid'deki tatlı yapıyı hisseder gibi oluyorum.
                              2 sprey ile gün boyu her an kokladım kendisini

Yorum

İşleniyor...
                            X