Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Alaturka Spliti # (KAPANDI - DAĞITIM )

Çökme
This topic is closed.
X
X
 
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

 • Benim kargom da sorunsuz bir şekilde teslim edildi teşekkürler tüm uğraşlarınız için,

  Yorum


  • Denediklerimden kısaca burada yorum yapmak istedim.

   Prada Water Splash : Klasik versiyonun DNA’sına biraz sadık kalınmış. Fakat biraz daha baharatsı gibi. Zencefil eklenmiş hali. Klasik olana göre daha güzel buldum. Sabunsu hissiyat fazla değil.

   Aramis Tobacco Reserve : daha ilk sıktığım anda şişeli listeme aldım. Hatta keşke şişeli alsaydım dedim. Tütün kullanımı tam eski kafa. Tonkadan gelen güzel bir yumuşaklık var. Tobacco vanillenin devri tamamen kapanıyor benim adıma artık.

   Micallef yellow sea: ilk hissettiğim lime oldu. Çok hafif bir hayvansallık var ama kirli bir koku değil. Kremsi bir yapıda biraz. Paçuli çok güzel kullanılmış. Biraz metalik hissiyatı var. Dekant olarak aldığım parfümlerden en güzeli bu oldu. Fragnaticada kouros, antaeus hatta chanel platinuma benzetenler olmuş. Resmen güldüm.

   Ferrari Noble Fig : bu parfümü Armani Figuer Eden parfümüne çok benzettikleri için almıştım. Evet benzer yönleri var fakat incir kullanımı çok farklı. Bunda daha çok incirin yaprağını kopardıktan sonra içindeki sıvıyı kokluyorum. Armani de meyvesi net hissediliyor. Koku güzelliği olarak yerinde. Fakat performans zayıf. Ama şişe tasarımı güzel. Hele kapağı 1 kilo gelir tek başına.

   Yorum


   • Kargomu kargocuların rehin almasından dolayı biraz zor da olsa sonunda alabildim. Bu bir kenara, yine çok güzel bir splitti. Başta cantona8 olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkürler...

    Yorum


    • Paketi teslim aldım, yapımda ve yayında emeği geçen herkese teşekkür ederim

     Yorum

     İşleniyor...
     X