Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Alaturka Spliti # (KAPANDI - DAĞITIM )

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Tom Daxon Salvia Sclarea şişeli yazarmısınız lütfen

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• 5 ml Drama Nuui alayım hocam.

Yorum

• # Talepler OK! Artık son düzlük. Bugün taleplerimizi netleştirelim. Şişeli talepleri bulunan arkadaşlar özellikle. Çünkü iptal olacak şişeler dekant taleplerini de doğrudan etkiliyor. İyi geceler. #

Yorum

• hocam benim un bois vanille ve aqua sextius talebimi iptal edelim dolmaz bu saatten sonra belki siseli almak isteyen olur.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Lemiral View Post
            Regalien Mystic ikinci şişe mümkün mü? Mümkünse şişeli yazabilir misiniz?
            Hocam ilk şişenin kalanını alsan keşke de şişe kapansa, korkuyorum bu da dolmayacak..

LG-H930 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• cantona8
              cantona8 Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              furkan1001, Evet şişeli talep ediyor Lemiral

• furkan1001
              furkan1001 Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Mustafa hocam hakkımı arkadaşa devrediyorum. Bütün şişeli ve dekantlarımıda iptal ediyorum. Bu splitte bir şey almak nasip değilmiş.

• Lemiral
              Lemiral Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              furkan1001 Hocam ben 2. Şişenin tamamını alabileceğimi belirttim. Siz 1. Şişeyi kalan kısmı ile almak isterseniz alınız. Eğer 1. Şişeyi tamamlayıp almayacaksanız ben devralabilirim.

• Dekant veriliyorsa 5 ml mancera intensive aoud alabilirm

Yorum

• Nacizhane bir tavsiyem olacak. Michael kors extreme speed denememiş olan arkadaşlar. Bu koku klasik designer çizgisinin dışında sıradışı bir baharlık. Oldukça dikkat çekici olduğunu söyleyebilirim. Özetle denemenizi tavsiye ederim.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son Düzenleme MertCanTekeler; 22-08-20, 11:25. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Giorgio Armani Acqua di Gio Profumo (Kutusuz) talebimi iptal edelim lutfen sise dolmayacak gozukuyor.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: MertCanTekeler View Post
                  Nacizhane bir tavsiyem olacak. Michael kors extreme speed denememiş olan arkadaşlar. Bu koku klasik designer çizgisinin dışında sıradışı bir baharlık. Oldukça dikkat çekici olduğunu söyleyebilirim. Özetle denemenizi tavsiye ederim.

Mustafa hocam
                  Perris Monte Carlo Essence de Patchouli iptal edip
                  10 ml Michale Kors şişenin dolması adına destekleyeyim.
                  Tşk

Yorum

• MertCanTekeler Nacizhane bir tavsiyem olacak. Michael kors extreme speed denememiş olan arkadaşlar. Bu koku klasik designer çizgisinin dışında sıradışı bir baharlık.

Oldukça dikkat çekici olduğunu söyleyebilirim. Özetle denemenizi tavsiye ederim.

Destek olmak adına bende bi 10 ml rica edeyim Mustafa hocam belki şişe dolar.

Yorum

• Bende 10 ml talep de bulunayım o zaman Extreme Speed'e

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: mlsbrn View Post
                        hocam benim un bois vanille ve aqua sextius talebimi iptal edelim dolmaz bu saatten sonra belki siseli almak isteyen olur.
                        Bu şişe için sıradan sormk istiyorum; Gokay000 hocam seni ekleyebilirim talep sırasına göre. Eğer vazgeçmiş isen usözen hocaya soralım.

Yorum

• Gokay000
                          Gokay000 Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Teşekkür ederim Uğur hocaya sorun lutfen.

• cantona8
                          cantona8 Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Ben teşekkür ederim hocam ne demek.

• Hocam bide 5 ml Ursa yazabilir miyiz bana

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: husuluk View Post
                          Giorgio Armani Acqua di Gio Profumo (Kutusuz) talebimi iptal edelim lutfen sise dolmayacak gozukuyor.
                          husuluk hocam şişede son 15 ml kaldı. Kalan miktarı tamamlamak isterseniz silmeyeyim boşuna.

Yorum

• husuluk
                            husuluk Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Silelim lutfen buradan ciktigim icin baska bir yere teklif verdim. Bir de 5ml The Merchant of Venice Arabesque eklerseniz sevinirim. Tesekkurler

• # Liste sadeleştirildi. Şişeli talepte bulunan arkadaşlar bu akşam son kararlarını bildirmelidirler #

Yorum

İşleniyor...
                          X