Announcement

Collapse
No announcement yet.

# Split Vakti #

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Kargomu aldim, elinize saglik
    Dior Spice Blend i daha once yurt disinda denemis, hayran kalmasam da begenmistim. Adinda spice gecmesine ragmen yogun, burnu yoran bir baharat kullanimi yok. Tarcin ve biberin on planda oldugu, zencefil ile ferahlatilmis, tatli bir rom ile ozgunluk katilan bir parfum olmus. Drydown’i sikici bulsam da acilisi ve dip notalari gayet guzel. Biraz Ambre Nuit'den izler tasidigini da dusunuyorum. Her ortamda, her mevsimde kullanilabilir.
    Layton Exclusif ise gercekten cok guzel bir parfum. Orjinal Layton'in agir basli, daha karizmatik hale getirilmis hali...
    Iki decanti da severek kullanacagim, emekleriniz icin tekrar tesekkurler

Comment

• Ben de eksiksiz ve özenli paketleme ile teslim aldım, emeğinize sağlık.

Comment

• Mustafa hocam ben de kargomu sorunsuz bir şekilde aldım. Özenli paketleme için ayrıca teşekkür ediyorum. Söyledin gibi Mustafa hocam A Lab On Fire Almost Transparent Blue 5 ml dekant gelmemiş​​​​​​​

Comment

• Ben de kargomu sorunsuz aldım Mustafa Hocam, çok teşekkür ederim, sağolun.

Comment

• Kargomu özenli bir şekilde paketlenmiş olarak teslim aldım. TF plum japonais ve TF italian cypress sıradışı birer koku. Mancera instant crush da beni baya şaşırttı efsane bir koku ilk izlenimler. Diğer kokularida ortam şartlarına göre iç mekan dış mekan test edeceğiz. Teşekkür ederiz güzel kokuların yer aldığı bir splitti.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Comment

• Kargomu teslim aldım. Emeklerinize sağlık

Comment

• Kargomu teslim aldım ben de. Özenli ve güzel paketlemenize teşekkürler ancak bu şişelerden biri gene de sızdırmış.

Comment

• cantona8
                  cantona8 commented
                  Editing a comment
                  Cok fazla ziyan var mi hocam :/

• Kargo sorunsuz teslim alınmıştır.Teşekkürler...

Comment

• Ben de teslim aldım
                  Çok teşekkürler emekleriniz için.

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Comment

• Kargoyu dün aldım kardeşim, eline emeğine sağlık teşekkür ederim 😊

Comment

• Kargoyu teslim aldım ben de, emeği geçen herkese teşekkürler.

Comment

• Çok fazla değil sanırım, şişe değişikliği yaptım.

Comment

• Kargomu sorunsuz aldım hocam, elinize sağlık, tekrar teşekkür ederim.

Comment

• Mustafa hocam kargom sorunsuz ulaştı. Çok önce ulaştı da anca yazabildim. Eline emeğine sağlık Çok teşekkür ederiz

Comment

• Benim de öyle. Elinize sağlık

Comment

Working...
                              X