Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Xerjoff Casamorati Mefisto ve Mefisto Gentiluomo

Çökme
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Orjinal yazı sahibi: serif_aydogar

Bakın aynı şeyden bahsediyoruz. Ben zaten Gentilioumo dan 1 şişe kendime aldım. Eğer amacım bahsettiğiniz şekilde olsa iki şişeyi de kendime ayırmaya kalkardır.

Yıllardır forumlardayım bir çok split yapmışlığım var. Bir çok splite şahit oldum. Ama hiç bir zaman bahsettiğiniz şekilde bir düşüncem olmadı. Neyse sağlık olsun.

Benimkisi sadece bir görüştü hocam. Umarım yanlış anlamamışsınızdır, size karşı bir saygısızlık ettiysem affedin, saygılarımı sunarım. İyi forumlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

gentiluomo beymen fiyatı sanırım 2250 civarı indirimsiz . n11 uzay parfümeri fiyatı 1800 civarı . şerif bey'in splitiyle 1450 'ye geliyor . xerjoff için gayet uygun fiyat . kör alış yapmak istiyordum . mefisto'yu kendisine ayırıdığını yazınca gentiluomo'ya atladım . aslında ikisini de şişeli istiyordum. parfümmerakı bloğunda çok takip ederdim fakat burada altuğ bey'in geçen yılki nishane splitinden başka splite katılmadım . şerif bey'in yaptığı splitlerle büyük splitler karıştırımasın . isim aynı fakat içeriği , amacı farklı splitler . elinde toplam iki şişe parfüm var , 40-50 şişe yok .
      elimde 100 ml'lik parfüm var , bana çok , 40 ml sini şişeli kendime ayırıyorum , dekant isteyenler buyursun desem bunun yanlış neresinde olur ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Furkan
        gentiluomo beymen fiyatı sanırım 2250 civarı indirimsiz . n11 uzay parfümeri fiyatı 1800 civarı . şerif bey'in splitiyle 1450 'ye geliyor . xerjoff için gayet uygun fiyat . kör alış yapmak istiyordum . mefisto'yu kendisine ayırıdığını yazınca gentiluomo'ya atladım . aslında ikisini de şişeli istiyordum. parfümmerakı bloğunda çok takip ederdim fakat burada altuğ bey'in geçen yılki nishane splitinden başka splite katılmadım . şerif bey'in yaptığı splitlerle büyük splitler karıştırımasın . isim aynı fakat içeriği , amacı farklı splitler . elinde toplam iki şişe parfüm var , 40-50 şişe yok .
        elimde 100 ml'lik parfüm var , bana çok , 40 ml sini şişeli kendime ayırıyorum , dekant isteyenler buyursun desem bunun yanlış neresinde olur ?
        Forumun o talebe özel Satılık Dekant Parfümler adı altında sunduğu bir başlık var Furkan hocam. Sizin dediğiniz split olmuyor işte başta anlaşalım. Varsa elinizde böyle bir şişe, satış hakkı kazanıp dekant satışında satabilirsiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

iyi de ben şerif bey'in ortağı değilim ki . beni kafadan yazmış değil ki . eğer siz bu forumda yapılan hiçbir splitte bir tek şişede bile spliti yapan kendisini şişeliye yazamaz diyorsanız , siz haklısınız . bu hassasiyetinizi sonuna kadar sürdürmenizi dilerim . fakat ben aksini gördüm .

Yorum

Şerif bey gayet uygun fiyatlı bir split yapmak istemiş, kendi çabalarıyla da parfümlere ulaşmış ve "kendime şu kadar ayırmak istiyorum" demiş ilk mesajında. Her şey gayet açık ve net. Katılmak isteyen zaten şartları kabul eder katılır. Bunun dışında makul eleştiriler her zaman yapılabilir ve bu konuda herkesin kendisini ifade edebildiğini düşünüyorum bu mesaja kadar. Split başlığını daha fazla tartışmayla doldurup amacının dışına çıkmamasına özen göstermenizi rica ederim. Herkese iyi forumlar..
            estefanyen

Yorum

• Drekoo
              Drekoo Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Ali hocama katılıyorum. Forum kuralları açık zaten. Hiçbir splitin dolma garantisi de yok. Şöyle olsun böyle olsaydı demek olmaz o yüzden

Ali hocam başlığı arşive kaldırabilirseniz memnun olurum.

Yorum

İşleniyor...
            X