Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Guerlain L'Homme Idéal Extrême

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Guerlain L'Homme Idéal Extrême

Click image for larger version  Name:	Guerlain L'Homme Idéal Extrême parfüm.jpg Views:	15 Size:	618.3 KB ID:	159159

Guerlain ve extreme isimleri bir araya gelince o extreme ibaresinin hakkını sonuna kadar verecek bir iş bekliyoruz doğal olarak. Özellikle L'instant de Guerlain extreme namı diğer Lidge ile gönlümüzde yer edinen bir parfümden sonra bu sefer sevilen erkek parfümü L'Homme Idéal'e extreme versiyonu geliyor. Kırmızı etiketi ve kapağı ile sıcak ve yoğun bir etkiye atıfta bulunuyormuş gibi. Parfümör her zaman ki gibi Thierry Wasser. Notalar ise buradan nefis görünüyor. Heyecan dorukta beklenti yüksek bir şekilde bekliyoruz. Ben niche klasmanında bir parfüm geleceğinden şüphem yok. Belki de yeni bir efsane olacak.

L'Homme Idéal Extrême açıklanan notalar.

Bergamot
    Badem
    Pembe biber
    Heliotrope
    Tarçın
    Mürdüm Eriği
    Deri
    Tütün
    Paçuli
    Sedir
    Son Düzenleme matrai; 31-03-20, 21:00. Tarafından yapıldı.

Notalar bakımından hakikaten güzel görünüyor.

Yorum

Deri tütün paçuli sedir ve badem bir arada. Bana bir şeyler oluyor.

Yorum

Sadece notalarına baktığımda; sanki tüm serinin izlerini biraz biraz barındırıyor gibi. Bu haliyle L'Homme Ideal ekmeğini yemeye devam diyecem ama lidge hayranı olarak, guerlain ve extreme kelimeleri yan yana gelince heyecanlanmıyor değilim. Fakat yüksek beklentilerim de yok.

Yorum

Şişesi çok güzel geldi bana, güzel bir flanker görmeyeli çok oldu hadi bakalım bekliyoruz

Yorum

Aynen bende öyle düşündüm. Şişe aynı aslında ama sıvı rengiyle şişenin temasındaki renkler çok güzel uyum sağlamış.

Yorum

Başarılı şişe tasarımı ve guerlain ve extreme kelimesi yanyana umut serpti yüreklerimize heyecanla bekliyoruz ☺️

Yorum

Şişe görüntüsü direk Habit Rouge havası veriyor, merakla bekliyorum. EDP'sinin ötesine geçebilecek mi bakalım.

Yorum

Guerlain L’Homme Ideal EDP.'ye karşı sevgim arttıkça, merakım da bu parfüme karşı artıyor. EDP. kış mevsimi için kırılgan kalıyordu, Extreme ise tam bir kış parfümü olacaktır.

EDP'nin imza notalarından kirazı da Extreme'in koku profilinde görmek isterdim ama badem için kullanılan koku moleküllerinin de bu kiraz efektini verdiği söyleniyor. Eğer doğruysa bu konuda bir memnuniyetsizlik yaratmayacaktır. Bunun dışında pembe biber, tarçın, bambulotu, mürdüm eriği notaları da dikkat çekici. Ben, parfümde özellikle tütün ve derinin işini iyi yapmasını bekliyorum. Bu beklenti daha çok arzu ve istek tabi, nasıl bir kokuyla karşılaşacağız bakalım...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Aryan View Post
                    Guerlain L’Homme Ideal EDP.'ye karşı sevgim arttıkça, merakım da bu parfüme karşı artıyor. EDP. kış mevsimi için kırılgan kalıyordu, Extreme ise tam bir kış parfümü olacaktır.

EDP'nin imza notalarından kirazı da Extreme'in koku profilinde görmek isterdim ama badem için kullanılan koku moleküllerinin de bu kiraz efektini verdiği söyleniyor. Eğer doğruysa bu konuda bir memnuniyetsizlik yaratmayacaktır. Bunun dışında pembe biber, tarçın, bambulotu, mürdüm eriği notaları da dikkat çekici. Ben, parfümde özellikle tütün ve derinin işini iyi yapmasını bekliyorum. Bu beklenti daha çok arzu ve istek tabi, nasıl bir kokuyla karşılaşacağız bakalım...
                    Umarım dediginiz gibi bir kış parfümü olur

Yorum

İşleniyor...
                    X