Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Nishane 2019 Bombaları

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

İşte bu güzel haber.. Bu zamana kadar bu haberi açıklayamamak da senin için sancı olmuştur Altuğ hocam..
    O zaman split için umut yeşertelim mi içinizde

Yorum

Yeni parfümlerin hepsini ayrı ayrı merak ettim. Ayrıca 100'lük şişeye geçen parfümleri neye göre seçmişler onu da çok merak ettim. 1 oy hakkım olsa Hacivat'a verirdim gerçi

Yeni bilgiler geldikçe merakım katlanarak arttı. Umarım en azından yeni koleksiyonun spliti yapılabilir.

Yorum

Aynı anda 6 parfüm çıkarmaları (ki hepsi aynı anda çıkacak ise şayet)
        En fazla 1-2 parfümü efsaneleştirecek, diğerlerini arka planda bırakıp unutturacaktır.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hlttmz
          Aynı anda 6 parfüm çıkarmaları (ki hepsi aynı anda çıkacak ise şayet)
          En fazla 1-2 parfümü efsaneleştirecek, diğerlerini arka planda bırakıp unutturacaktır.
          Hocam ilk anda öyle olabilir ama eğer kaliteli işse iki sene sonra beş sene sonra aranan parfüm oluyor yeniden.

Yorum

• hlttmz
            hlttmz Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Bence en çok aranan ve beğenilen; hacivat, fan your flames, colognise.. diğerlerinin ismini pek görmüyorum forumlarda hocam

Aslında 6 yeni parfüm çıkartmak gerçekten büyük bir risk sayılabilir. Ama bunu şu şekilde değerlendirmek gerekir. Nishane piyasada eksik kaldığı yönleride kapatıyor. Fleurhane ve Muschane bana kalırsa Nishane koleksiyonunda olması gereken sınıflardı. Nishane parfümlerinin tamamı unisex olarak geçse de erkek kullanımına daha yakın parfümlerin baskınlığı fazlaydı. Bayanların çoğunluğunun aradığı çiçeksi veya pudramsı temiz parfümleri bu 2 parfümle oldukça karşılayacağını sanıyorum.

Unutamam isimli parfümüde ilk Nishane koleksiyonunu seven kitleyi oldukça heyecanlandıracak olan bir çalışma olacak.

Bu senenin hit çalışması Ani olacak ve bütün gözler ona çevrilecek.

NEFS ise daha çok üst segmente oynayan oudlu parfümler sınıfında. Arap pazarına yönelik olacak gibi. Xerjoff Oud Stars misali

Colognise saffron ise bence bu yaz keyifle kullanacağımız parfümlerden biri olacak.

Özetle bunu bir albüm olarak düşünelim her parçasının hit olmasını bekleyemeyiz ama genele baktığımız zaman tamamlayıcı olacak her parça birbirini...

Yorum

• Frozenwings
            Frozenwings Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Blossom serisi de oldukça güzeldi, Vjola olsun, Duftbluten olsun, ama her nedense geri planda kaldılar. Belki de markanın ilk çıktığı yıllarda çok bilinirliği olmadığı içindir. Bir de o serinin daha niş segmente hitap eden floral kokular olmasından da olabilir.

• Tuberose
            Tuberose Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Kesinlikle Vjola, duftbluten , tuberosa çok iyi feminen parfümler...Vjola nın güzelliğini hâlâ unutamıyorum...keşke yeniden alabilsem...

Nefs sanki Pekji parfüm koleksiyonuna ait bir parfüm ismi gibi
          estefanyen

Yorum

Harika haber, Ani, Nefs ve Unutamam oldukça merak ettirdi,

Yeni serinin şişe tasarımı eski seri ile aynı mı olucak acaba böyle bir bilginiz var mıdır matrai

Yorum

• matrai
              matrai Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Değişiklik yok. Nishane ile özdeşlemişler şişeleri göreceğiz

Allahım. Ebru Gündeş mi?

Yorum

Vay vay vay. Meraklandırıcı konseptler, güzel görünen kokular... Nishane'yi yerel markamız diye gururlanıp desteklerken dünya markasına doğru evrildiler.
              Bizi unutmasınlar da...

Yorum

Notalarda açıklansada katlansa heyecanlar

Yorum

İlk Şişe görseli geldi.

Click image for larger version

Name:	CA73F189-FC30-41A3-AF74-18881103341F.jpeg
Views:	175
Size:	235.3 KB
ID:	122726

Yorum

Vay sonunda yılın bombasını patlamış oldunuz altuğ hocam. Sabırsızlıkla bekliyoruz kokular hakkındaki yorumlarınızı. Inş en kisa sürede piyasaya çıkarda biz de sizin sayenizde splite girebiliriz

Yorum

Parfüm isimleri çok enteresan , Türkçe isimler konulmasını hayranlıkla karşıladım...tam bir Türk markası...Konseptler de çok başarılı...yolları açık olsun...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Tuberose
                        Parfüm isimleri çok enteresan , Türkçe isimler konulmasını hayranlıkla karşıladım...tam bir Türk markası...Konseptler de çok başarılı...yolları açık olsun...
                        Benimde en çok hoşuma giden nüans bu oldu. Türkçe isimlerle çıkarmak gerçekten büyük bir cesaret ve takdirimi kazanan güzel bir davranış.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İsimler cok hos saglam geliyo .

Yorum

İşleniyor...
                          X