Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Nishane 2019 Bombaları

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Nishane 2019 Bombaları

O çok beklenilen haberleri açıklama zamanı geldi artık. Geçtiğimiz yaz aylarından bu zamana kadar üstünde yoğun emekle çalışılıp oluşturulan yeni Nishane parfümlerini çok detaya girmeden ufak ufak sizlere aktarmaya çalışacağım. Detaylara ise muhtemelen önümüzdeki hafta her parfümü için inceleme başlığı açarak yapacağım.

Şimdi 6 yeni parfümle başlayalım yazının devamında diğer haberlere bakalım.

Nishane Ani

Adını Karsta bulunan ve Unesco tarafından dünya mirası geçici listesinde bulunan ve yakın zaman içinde kalıcı listeye adını yazdırması beklenen Ani Harabelerinden alan kokunun parfümörlüğünü Cecile Zarokian yaptı. Cecile Zarokian ismi sanırım bende olduğu kadar herkeste bir heyecan yaratmıştır.

Nishane Unutamam

Parfümörlüğünü Fragrantica editörlerinden Miguel in yaptığı Unutamam ise oldukça farklı bir hikayeye sahip. Miguelin fanatik derecede bir Ebru Gündeş hayranı olmasından ve en sevdiği şarkı da Sezen Aksunun yazıp bestelediği Unutamam olmasından dolayı özel rica ile parfüme bu ismi koydurması ile oluşmuş. Bakalım bizler unutabilecekmiyiz Miguel.

Nishane NEFS.
    Parfümörlüğünü yine geçen sene Nishaneye 2 parfüm yapan ve Xerjoffun parfümörü olarak tanıdığımız Chris Mauricein yaptığı parfüm Nishanenin en pahalı kokusu olarak çıkacak karşımıza. Oldukça kaliteli ve doğal içeriklerin kullanıldığı NEFS oriental sınıfında olacak.

Nishane Muskane

Nishanenin yeni oluşturduğu koleksiyonun 2 parçasından biri olan Muschane. Temiz ferah sınıfında çıkacak olan bir parfüm. Parfümörlüğünü Chris Maurice yaptı.

Nishane Florane.
    Adından anlaşılabileceği gibi Floral sınıfta çıkacak olan parfümün yaratıcılığını Chiris Maurice yaptı.

Nishane Colognise Saffron

Geçtiğimiz yıl çıkan ve oldukça beğenilen yaz kokusu Colognise ye yeni bir kardeş geliyor. Colognise saffron yine colognise temelleri üzerine oturtulmuş safranın baskın olduğu derinin de kendini hissettirdiği bir parfüm olarak karşımıza çıkacak. Parfümörlüğünü Jorge Lee yaptı.

Ayrıca Hacivat, Hundres Silent Ways ve Ani 50 liklere ek olarak 100 ml lik yeni opsiyonlarla da satışa sunulacak.

Son olarak 11 adetlik bir mum koleksiyonu da ilerleyen günlerde bizlerle buluşacak.

Bunları yazmak için inanın o kadar çok bekledim ki geçtiğimiz yılın Ağustos ayından beri içimde saklamaya çalıştığım haberlerdi. Özellikle Cecile Zarokian ile çalışmaya başladıklarını duyunca müthiş bir heyecan yapmıştım. Ama gizli bilgiler olduğu içinde kimseye bişey söyleyemiyordum. Böylelikle içimdeki heyecanı buraya döktüm.

Bu bilgiler ve parfümler şu anda dünyada ilk kez Parfüm Hobisi aracılığı ile yayınlanıyor. İlerleyen günlerde yine ilk kez detaylı incelemere yer vereceğim.

Herkese mutlu günler
    Son Düzenleme matrai; 25-04-19, 14:39. Tarafından yapıldı.

İşte budur

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Yorum

Çok güzel haberler , Ani nasıl olucak çok merak ettim.

Yorum

Heyecan dorukta.. Parfümhobisi ayrıcalığı işte budur.. Tebrik ediyorum.
        estefanyen

Yorum

Şişeler komple değişiyor mu yoksa 100lük yeni şişe ayrıca seçenek olarak mı ekleniyor? Ayrıca NEFS muhtemelen Nishane'nin Alex'i olacak gibi duruyor, umarım ben yanılırım. Ya da yanılmam, bilemedim şimdi.

Bonus:

SEÇİL!!1!1!!

Yorum

• özgüröz
            özgüröz Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            İnş 100 lük şişelerde Hacıvat Reformüle olmaz.

• matrai
            matrai Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            özgüröz öyle bir durum kesinlikle sözkonusu değil.

• özgüröz
            özgüröz Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            matrai çok sevindim Altuğ Bey çünkü en sevdiğim parfüm ve kullanırken inanılmaz mutlu oluyorum .

Hayırlı olsun, teşekkürler güzel haberler için.
          Fleurhane ve Muschane isimleri çok güzel...
          - Stop the car...
          - What ?!
          - Stop the fuckin' car!

Yorum

Colognise e safran ve deri eklenince hoş olacak gibi bende onu merak ettim şimdi görücez, bakıcaz artık

Yorum

İlgi çeken bir koleksiyon gibi..
              beklemedeyizz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Nishane adım adım kendini bir üst mertebeye çıkartıyor..Çok heyecan verici haber..Özellikle Nefs,Ani ve Unutamam çok merakımı cezbetti...

Yorum

Heyecan uyandıran bir haber. Markanın böyle bir şeye ihtiyacı vardı.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Vay be valla bir kez daha takdir ettim Nishane' yi.Cecile Zarokian' la çalışmak çıtayı baya yükseğe koymak demek.Daha önceki işlerinden nasıl bir yolda oldukları belliydi zaten.Umarım refurmülasyon krizine girmezler.Bu arada Ani ve Nefs' i merakla bekleyeceğim.Altuğ hocam haberler çok iyi,size de teşekkürler..

Yorum

Abi çok güzel haberler Nishane her geçen yıl üstüne koymaya devam ediyor Cecile Zarokian ismi merak uyandırdı bende acaba sağlam bir gurme mi geliyor Nefs sanki Alexandria nın Nishane kanadında kopyala yapıştırı olacak gibi hissettiriyor 100 ml lik yeni şişelere geçiş ayrı bir güzellik olmuş tahminim bayram üstü veya sonrasında daha güzel şeyler olacak gibi hayırlısı

Yorum

Süper
                        Nishane splitini de bekliyoruz

Son Düzenleme Ahmet35; 18-04-19, 01:32. Tarafından yapıldı.

Yorum

Bu güzel haberler için teşekkürler matrai hocam incelemelerinizi bekliyoruz

Yorum

gidip kredi çekeyim en iyisi

Yorum

İşleniyor...
                            X