Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Loewe - 7 Plata

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Loewe - 7 Plata

Click image for larger version

Name:	loewe.jpg
Views:	218
Size:	31.8 KB
ID:	120613

Bizim buralarda bu İspanyol hak ettiği ilgiyi göremiyor. Halbuki çok sinsi ilerleyip içten fethettiği kalplerin sayısı oldukça fazla.

Son bayrak geçen sene sessiz sedasız çıkarttıkları ve yabancı platformlarda en kaliteli Aventus(!?) klonlarından biri olarak anılan Esencia Pour Homme Eau de Parfum'de.

Yıl içerisinde raflarda...

Notalar;

Açılış; Mandalina(İtalyan) ve kıvırcık nane(Fas)
    Ortalar; Kırmızı biber, Hint zencefili ve Günlük/buhur
    Kapanış; Amber ve misk
    - Stop the car...
    - What ?!
    - Stop the fuckin' car!

Bir splitini yapmak lazım. Amma velakin notalara baktığımda aventusu andıran hiç bir ize rastlamadım

Yorum

• Lagerfeld
      Lagerfeld Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Hedef Aventus ise oraya kulaktan da varıyorlar artık Avalon hocam.

Loewe 7 Anonimo özellikle, çok sağlam bir çalışma

Yorum

• Lagerfeld
      Lagerfeld Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Özel serisi için de (Un Paseo Por Madrid) yorumlar gayet iyi.

• KARALARIN_CEMAL
      KARALARIN_CEMAL Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Onu deneme fırsatım olmadı, bulunup denenmesi de zor kokular. Loewe lerin özel serileri bana göre geri planda kalmış gizli bahçe kokuları.

• Lagerfeld
      Lagerfeld Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Benim de olmadı hocam, bi' kaç parçası bi' aralar gezindi piyasada fakat sonra ilgi yetersizliği ve bam...

Ananas olmadan aventus yapmışlar helal olsun 😄

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Aventusa benzeyen bu değil Esencia pour homme edp. Esencia ile aventus ne alaka bu arada, başka isim ile çıksaymış keşke

Yorum

Orjinal yazı sahibi: avalon View Post
      Bir splitini yapmak lazım. Amma velakin notalara baktığımda aventusu andıran hiç bir ize rastlamadım
      Lagerfeld Gece vakti yazınca algılarımı kapatmışım heralde. Aventus'a benzeyen başka parfümüymüş. Kusurumuza bakma artık. Notalar gördüğüm kadarıyla baharatlı ve ferah bir parfümün izlenimlerini veriyor. Bence kırmızı biber ve ferah parfüm noktasında referans alınması gereken parfüm Hermes Gentiane Blanche. Eğer o tarza yakın veya onun kalitesinde bir iş çıkarmışlarsa kesinlikle denemem gerekiyor
      Son Düzenleme avalon; 10-04-19, 12:16. Tarafından yapıldı.

Yorum

4 adet nota ile aventus yapmak
        aventus benzeri tüm duyduğum markalari denemiş biri olarak , yine bir merak sardi beni

Yorum

İşleniyor...
        X