Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Tom Ford Lavender Extreme

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Tom Ford Lavender Extreme

Click image for larger version  Name:	Tom Ford Lavender Extreme.jpg Views:	1 Size:	15.1 KB ID:	118990
    Tom Ford'tan sorumlu devlet bakanımız murrjm verirdi böyle haberleri ama bu sefer ben önce davrandım

Tom Ford fougereleri arka arkaya sıralamaya devam ediyor. Biri Tom Fordu durdursun Sanırım son 1 sene içindeki 6. fujer çalışması olacak. İşte karşınızda Tom Ford Lavender Extreme

Açıklanan Notalar.

Limon
    Menekşe
    Lavanta
    Sardunya
    Gül
    Tarçın
    Coumarin
    Tonka

Lavanta kalitesi bu parfümü ya şah yada mat yapacak gibi duruyor. Bakalım TF nasıl bir Lavanta kullanmış.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Minty hocam tebessüm edecek ama
      şişe güzelmiş kapağın şeffaf olması genel renk uyumuna yakışmış elegant bir hava katmış

Yorum

Ben de şimdi fragrantica'da görüp foruma girdim çoktan açılmış başlık (:
        Heyecanlandım ve de şaşırdım çünkü bugün internet üzerinden Lavender Palm aramıştım (:

Yorum

Şişenin rengi harika olmuş. Beklentim yüksek, kaliteli bir iş çıkmıştır diye düşünüyorum.

Yorum

Intense'lerden umduğunu bulamayan Thomas bir de Extreme deneyerek yine içimize bir umut tohumu attı. Bakalım; bu sefer beklentimi minimum seviyede tutarak takip edeceğim. Umarım iyi bir iş olmuştur..
            estefanyen

Yorum

Deneyen var mı? Bir kaç yorum alsak.

Yorum

İşleniyor...
              X