Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Twilight Shimmer - Michael Kors

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Twilight Shimmer - Michael Kors

Sonu gelmeyen flankerlardan biri, Midnight Shimmer yok muydu sizde Michale Kors, şimdi Twilight mı çıktı? Bu şekilde ışık hızıyla flanker çıkarmaya devam edecekseniz, günün herhangi bir vaktini bulamayacaksınız parfüme isim koymak için..

Şişe süslü püslü, notalar da bir değişik,

Meyveler, (erik ve kırmızı meyveler) açılış yapıyor
    Orta notada Laos oud'u! Laos oud'u nasıl oluyorsa..
    Dip notalar: Pralinsiz parfüm olmaz tabii :-) IFRA kural çıkardı galiba!? ve ona eşlik eden odunsu notalar.

Ne oud notasını, ne de parfümde herhangi bir derinlik hissedebildim, sadece başta hissettiğim hafif tatlı meyvemsi bir hava. Oldukça sıradan, sağ bileğime sürdüğüm Bottega Veneta L'Absolu saatler boyu kalırken Michael Kors 30-40 dakika dayanamadı desem?

Gerçek bir hayal kırıklığı.. Emeklere yazık.

Click image for larger version  Name:	Ekran Resmi 2019-03-12 17.02.36.png Views:	2 Size:	667.5 KB ID:	116615

Michael Kors heralde designerlar içinde en başarısız olan marka parfüm konusunda.

Yorum

Denediğimde Marc Jacobs Decadence' e çok benzettiğimi hatırlıyorum. Decadence benim sevdiğim bir koku olduğu için ben beğenmiş ama gereksiz bulmuştum.Erik notasına karşı bir zaafım var, o kokuyu alınca yelkenleri suya indiriyorum.

Yorum

• Minty
        Minty Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Çok yerden yere vurmasaymışım keşke :-)

• aydın10
        aydın10 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Decadence Fragrantica da en kötü 10 parfüm sıralamasına girmişti. Birçok kişinin bu parfüm hakkında da aynı şeyi düşündüğüne eminim. Ama işte gönlün neye konacağını kimse bilemiyor.

• Minty
        Minty Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Decadence o kadar da kötü değildi bence! haksızlık olmuş.. Bu arada ben de Montale Red Aoud çok severim, genelde insanlar "şiddetle" nefret eder o kokudan :-))
    İşleniyor...
    X