Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Acqua Di Gio Absolu İnstinct

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Acqua Di Gio Absolu İnstinct

Click image for larger version

Name:	27A209C3-62E5-46E3-8659-6DA9994F75D3.jpeg
Views:	376
Size:	178.8 KB
ID:	113543

Armani Acqua di Gio serisini çeşitlendirmeye devam ediyor anlaşılan bu sefer odunsu yönü ağır basan bir Gio ya ne dersiniz?

Açıklanan Notalar
    Marine Notes
    Citrus Essence
    Patchouli
    Ebony Wood

Hayır derim. Her sene yeni biri çıkıyor diğeri unutulup gidiyor. Ne olurdu sanki sadece 4 sene önce çıkan Profumo ile yola devam edilse. Kim aşırı beğendi de alıp kullandı sonrasında çıkanları. Büyük firmaların her sene sırf para amaçlı yeni bir flanker çıkarması işin cılkının çıktığı fikrinden başka hiçbir hissiyat oluşturmuyor bende.

Yorum

Bu serinin en güzeli Essenza idi bana göre. Gio Profumo ise çok sucul hiç bir şey ifade etmeyecek şekilde tek düze bir kokuydu ve az kalsın kör atış yapıp alacaktım ama direkten döndüm. Bunun şişesinin rengi çok güzel, içi de dışı gibidir umarım.

Yorum

Artık fenalık geldi şu flankerlardan. Hiç kimse yeni bir şey yapmaya yeltenmiyor. Aman bir parfümleri sevilmeye görsün ardı ardına sıralıyorlar flankerları

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Belki başarılı bir flanker olucak ama sırf hersene iphone çıkarır gibi flanker çıkartmaları ben dahil birçok kişide önyargı oluşturuyor.

Yorum

Ne acqua di gio imiş dedim kendi kendime. O kadar çok flanker çıktı ki gerçekten. Hala ilk versiyon acqua di gio ayarında bir şeyler çıkmadıbu flankerlardan. Çıkacak gibide durmuyor. Son zamanlarda en beğendiğim flankerı Adg profumo ile absolu versiyonuydu.

Yorum

Essenza doğal marine notalarını sahip versiyonuydu. Acı kayıp oldu !!!

Yorum

• Frozenwings
                Frozenwings Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Ben de bir şişesini bitirdikten sonra aydım, fakat yitip gitmişti.-_-
            İşleniyor...
            X