Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Jean Paul Gaultier Essence de Parfum

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Jean Paul Gaultier Essence de Parfum

Bu yeni sürümü iki üç kez denedim ve cok basarili buldum.. Normal JPG Le Classique ile hicbir alakasi yok oncelikle.

O yuzden bir flanker demek zor.. Biraz tanimlamaya calisayim;

-Parfum Alien EDP ile şaşırtıcı derecede benzer. Ancak icindeki krema, vanilya ve misk, Alien'daki kullaniliş sekline cok yakin indolik ve cok baskin yasemini kremsi ve kadifemsi bir havaya sokmuş. Keske Alien'da yumusak bir vanilya olsa, daha sakin bir koku olsa diyorsaniz bicilmiş kaftan.

-Kalicilik ust duzey, essence de parfum neticede ve hakkini veriyor

-Sise dizayni cok guzel, camın facetli kesimleri hosuma gitti..

Sonuc: Rahatlikla alinir

Erkek versiyonu kadın versiyon kadar başarılı olamadı sanırım.
    Zaten böyle çift kokularda biri sivriliyor genelde.

Yorum

Ben bir kere denedim ilk çıktığında beğenmedim diye hatırlıyorum ama tekrar denemekte fayda var
      http://www.fragrantica.com/member/1049144/

Yorum

Ben çok beğeniyorum bu parfümü. Orjinal EDT'nin yanına yaklaşamaz tabii. O ana kraliçe. Essence modern ve klas bir koku. Biraz şekerli ama ne yapalım şekerli parfümlere de alıştırdılar bizi. Silaj ve kalıcılık 10 puan..

Yorum

Öncelikle beni bu parfümle tanıştıran Aysu'ma sonsuz teşekkür ediyorum ...ilk sprayde aşık oldum kokuya ... ben de Alien a benzettim ama vanilya ve kremanın yumuşak dokunuşlarıyla Alien essence absolu ya daha yakın buldum...ona da hayranım zaten açılıştaki zencefili çok hissedemedim , aldehitler ve mandalina kendilerini hissettiriyor...kokunun kalbi tam benlik , Yasemin ve portakal Çiçeği ...buram buram nefis kokuyor mest oldum mest...alt notalar vanilya , benzoin ki tatlılık burdan geliyor çok yakışmış , krema , ağaç notaları ve kaşmeran...harman o kadar dengeli o kadar doygun ki...Alien daki gibi yasemin sabunsu ve yalın değil...tüm alt notalarla desteklenmiş ve koku tende demlendikçe güzelliği perçinleniyor...oğlum kokuya bayıldı ...annecim akşama kadar seni koklayabilirim dedi bu sabah

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Yorumlara bakacak olursak son zamanlarda bayanlarımızı heyecanlandıracak bir parfüm çıkmışa benziyor. Erkek designer tarafındaki durgunluk ise halen devam ediyor bakalım biz erkeklerin dikkatini çekecek bir designer ne zaman çıkacak

Yorum

Yakın zamanda çıkar umarım Altuğ bey...

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Ben de Alien Essence'a benzetmiştim bu kokuyu. Ama yeniden JPG Classique alsam, tercihim EdP olurdu.

Yorum

İşleniyor...
                X