Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Alaïa eau de parfum Blanche

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Alaïa eau de parfum Blanche

Click image for larger version

Name:	IMG_20181226_181555_301.jpg
Views:	496
Size:	108.5 KB
ID:	104690Click image for larger version

Name:	IMG-20181224-WA0003.jpg
Views:	462
Size:	241.9 KB
ID:	104691 Nefis bir bademli, pudralı, yaseminli vanilya parfümü bu. Şekere boğulmamış vanilyanın doğal tatlılığı ile öyle dozunda öyle zarif öyle güzel ki...vanilyanın işleniş tarzı Hypnotic poison ı andırıyor ama HP daki kimyondan gelen kirli hissiyat ve anasonlu hava Alaïa da yok. Tam bir mood kokusu, bu soğuk kış gecelerinde Alaïa yı sürün, elinize kahvenizi alın, kanepede battaniyenin altına girin ve en sevdiğiniz şarkıyı dinleyin...ruhunuzu dinlendirin...Alaïa Blanche işte böyle bir keyif kokusu...

Eline sağlık Tuberose özellikle Luca Turin Klasik versiyonuna 5 yıldız vererek merak ettirmiştir beni

Yorum

Çok teşekkür ederim Altuğ bey 😊 klasik versiyonunu denediniz mi peki?

Yorum

Eline sağlık notalar baccarat rouge a benziyor gibi varmı bir benzerlik acep
        İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

Sağol Hakan Baccarat rouge ile pek benzerliği yok , Hypnotic poison ın vanilyasını düşün...Valentino Poudre ye de göz kırpıyor...badem , pudra , yasemin ve vanilya en net hissedilen notaları...

Yorum

Okurken yaşatıyorsunuz hocam
            Güzel yorumunuz için teşekkürler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Tuberose View Post
              Sağol Hakan Baccarat rouge ile pek benzerliği yok , Hypnotic poison ın vanilyasını düşün...Valentino Poudre ye de göz kırpıyor...badem , pudra , yasemin ve vanilya en net hissedilen notaları...
              Vanilya ön planda ondan dolayı benzemez muhtemelen badem ve yasemin ön planda kalsa bir ihtimal
              denk gelirse deneyeceğim du bakalım seviyorum vanilya ve bademi
              İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kiton men
                Okurken yaşatıyorsunuz hocam
                Güzel yorumunuz için teşekkürler
                Rica ederim hocam , çok mutlu oldum beğenmenize

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Herod

Vanilya ön planda ondan dolayı benzemez muhtemelen badem ve yasemin ön planda kalsa bir ihtimal
                  denk gelirse deneyeceğim du bakalım seviyorum vanilya ve bademi
                  Çok güzel Hakan gerçekten...evet vanilya ön planda kalıyor...bir de Baccarat rouge daki safran ve kan portakalı notaları bunda olmadığı için benzerlik hissedilmiyor...

Yorum

• Herod
                    Herod Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Bayılıyorum bu yorum tarzına senin nota nota çözüp aradaki farkı anlatıyorsun ya tebrikler

• Tuberose
                    Tuberose Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Çok teşekkür ederim Hakan 😊 böyle düşünmene çok sevindim gerçekten 😀

Badem notası için körlemesine almıştım Blanche'ı. Çok güzel ve güçlü bir koku ancak misk yüzünden taşıyamadım. Rahatsızlandığım bir zamanda hırkamda kalanı yüzünden sonrasında hiç kullanamaz oldum ve yakışacağını düşündüğüm bir arkadaşıma hediye ettim. Birlikte çalıştığımız için eski parfümümü uzaktan koklamaya ve tadını çıkarmaya devam ediyorum Vanilya, badem ve misk üçlüsünün dengeli bir kompozisyonu.

Yorum

İşleniyor...
                  X