Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Viktor&Rolf Spicebomb

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Viktor&Rolf Spicebomb

Click image for larger version

Name:	Viktor&Rolf Spicebomb yorum.jpg
Views:	1548
Size:	142.8 KB
ID:	82973

Designer parfümler arasında genel kullanıcılar açısından hem çok sevilen hemde internette yorumu en çok aranan parfümlerden bir tanesi Spicebomb

Detaylı bir Spicebomb yorumu yapmak yerine kısa bir inceleme yapalım bu parfüm hakkında.

Parfüm adında geçen spice kelimesinin aksine bir baharat bombası değil tatlımsı bir tütün parfümü.

Öncelikle kendi tecrübelerimden yola çıkarak bundan 4-5 sene önce, yani parfümün ilk çıktığı zamanlarda, yine o zamanlar henüz hayatımıza yeni girmiş olan mizu, bellomala, misspera gibi parfüm satış sitelerinde, gerek isminin çekiciliği, gereksede şişesinin güzelliği ile bir çok kişi tarafından alınan ve kullanılan bir koku olmuştur. Günümüzde de popülaritesini koruyan Viktor&Rolf Spicebomb piyasa kokularından biraz farklılaşan yapısı ve dikkat çekici kokusuyla çoğunluk tarafından beğenilerek kullanılmakta.

Sonbahar kış aylarında günlük kullanıma yakışan bir parfüm olan Viktor&Rolf Spicebomb genel beğenisini yüksek olarak değerlendirebiliriz. En dikkat çekici tarafı ise designer piyasasının son dönemlerdeki kralı diyebileceğimiz ve kalburüstü işlere imza tan ayrıca Chanel'inde parfümörü olan Oliver Polge tarafından tasarlanmış olması.

Günümüz şartlarında 90 ml lik ortalama fiyatı 350-400 tl arası bulunabilmekte.

Bu parfüm sürekli piyasa ve kötü olarak yorumlansa da ben beğeniyorum. Benzetildiği parfümler gibi yoğun ve mide kaldırıcı boyutta volümlü değil. Performansı da üzmuyor.

Yorum

Bir türlü sevemediğim kokulardan.

Yorum

Extreme versiyonu çok çok daha başarılı deneyin derim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Burakkk View Post
          Extreme versiyonu çok çok daha başarılı deneyin derim.
          hangisi genel beğeniye uygun ? normal olanımı extreme olanımı? yani fark edilme ve etrafın sevme olasılığı?

Yorum

Bunu 5 6 Yıl Önce Denediğimde Mağazada 1 Fıs Bileğime Sıkmıştım 2 3 Saat Püfür Püfür Kokuyordu.Inanılmaz Bir Saldırganlığı Vardı Ama Şimdiki Şişeler Beş Para Etmez Alacakların Bilgisi Olsun.Koku Güzelmi Derseniz Bana O Zamanlar Güzel Geliyordu Şimdi Basit Geliyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: anilbey View Post

hangisi genel beğeniye uygun ? normal olanımı extreme olanımı? yani fark edilme ve etrafın sevme olasılığı?
              Çok fark yok hocam ikisi de güzel gayet

Yorum

Fikrimce yapaylık sınırında dolaşan Viktor&Rolf parfümü...Üretimi sonlandırılmamış olsa Antidote yi denemenizi isterdim.Bir parfüm bahar ayına bu kadar mı yakışır.

Yorum

İşleniyor...
                X