Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Valentino Uomo İntense

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Valentino Uomo İntense

Son zamanlarda aklımı kurcalayan. Şişesi aklımı başımdan alan ,almamak için kendimi zor tuttuğum bir koku sizin yorumlarınızı da merak ediyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çok şekerli, benim için olmasada olur kokulardan şişesi güzel sıvı kötü paranıza acırım. Comme des garçons black alınız.
    Sadece garçons.

Yorum

Dior Home İntense Benzer bir koku

Yorum

Black i bi ara baya araştırdım ama deneme fırsatım olmadı

Yorum

güncel dhi'ye göre kalıcılığı oldukça yüksek. performansa önem veriyorsanız almanızı tavsiye ederim, fakat dhi'den daha tatlı bir koku.

Yorum

Ben o kadar denedim bende kalıcılığı hiç iyi olmadı :/ bana uymadı sanırım

Yorum

Ben biraz DHİ 2008 esintileri aldım. Performansıda bende gayet olumlu oldu

Yorum

Ben de kullandım. DHI'ten ucuza bulduysanız alın. Çok yakın parfümler.

Yorum

DHİ den daha pahalı neredeyse sewil de 430 TL olmuş

Yorum

Eski evde bunu pazarlamak için şişiren bir arkadaş vardı...tek kelimeyle değmez....400 liraya daha iyi alternatifler bulunabilir,

Yorum

DHI'nin performansının yerlerde süründüğü şu sıralar, bence parasını DHI'den daha fazla hakeden, oldukça klas bir parfüm.

Yorum

dhi ile benzerlik %90 diye bilirim fakat önemli olan benzerlikten ziyade farklılığı. mesela en önemlisi dhi gibi ruj gibi kokmuyor daha yumuşak ve kremsi. dhi oranla daha da kullanılabilir ofiste bile rahatça kullanıyorum. genel beğenisi de yüksek. sonbahar ve kış mevsimi için ideal bir parfüm.

Yorum

Beğenenlerin bile kokuyu anlatırken 3-5 kere DHI den şöyle, DHI ye göre böyle dediği parfümdür kendileri..
                          DHI nin dublörü diyebiliriz kendilerine..
                          Birde fiyat etiketiyle pahalı bir dublör olduğu kesin.

Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

geçmişte severek kullandığım dhi ile çok karşılaştırılması sonrası dhi de alıp kullandığım , 2. şişelerini edinmek istemediğim 2 parfüm... dekant almadan şişeli almamanızı tavsiye ederim.

Yorum

Zamanında 1 şişe kullanıp bitirip sonra 2. şişesini alıp onun da %75'ini kullanmama rağmen DHI'ye benzetemeyen bir tek ben mi varım ? DHI'in 2007'de çıkan ilk versiyonunu bilmiyorum ama Valentino'da deri net bir şekilde benim burnuma geliyordu. DHI'da zaten deri yok ve DHI nedense bana hep daha naif gelmiştir. Zamanında Valentino seçmemin tek nedeni de DHI'in reformülasyon kurbanı olmasındandı.
                              Son Düzenleme xPixa; 19-08-19, 19:55. Tarafından yapıldı.

Yorum

İşleniyor...
                              X