Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Terre D Hermes Mi? Dior Homme İntense Mi?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Orjinal yazı sahibi: Aryan View Post

Ellena da artık böyle diyorsa maçın burdan dönme ihtimali yoktur.
    evet komşum Terre nin bütün batchlari Ellenanin 2019 a kadar bütün kokularını kullanan birisi olarak artık kanaat getirdigim bazı şeyler var.Ellenanin bütün kokularinda hepbi sentetiklik mevcut ve kendi içinde kendini tekrarlayan bazlar var.Butun kokularını uzunca kullandım ama malesef ne Terre toprak kokuyor ne portakal ,farklı yarı maskulen benzeri olmayan sentetik bı koku.Tabi algılar beğeniler herkese farklı benim düşüncem bu yönde.Dior Home İntense için zamanında ağır yorumlarım olmuştu ama bugün baktığımda haksız oldugumu anladım.

Yorum

2014 Dior Homme İntense diyorum. Terre’yi çok sevmeme rağmen 2014 DHİ zamansız bir designer-niche karışımı bir parfüm.

Yorum

• OğuzBey
        OğuzBey Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        2014 Şisesini Yana Yakıla Arıyorum Bende Hocam😊

• furkan1001
        furkan1001 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Bende 2 tane var büyük konuşmayayım ama hayatta en son yapacağım şey bu iki şişeyi elden çıkartmak olur zaten 2 fıs 2 fıs kullanıyorum. 😂

Terre D'Hermes diyorum... Bu hobiye ve koleksiyona başlama sebebimdir kendisi objektif olmayabilirim bu konuda... Yalnız hepinizin bahsettiği gibi eski üretimler muhteşem, 2008 batch var elimde kullanmaya kıyamıyorum...
      Düzeltme olarak; Hele bir after-shave'i vardır ki, ustura ile tıraş sonrası (komşulara selamlar) kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedersiniz...

Yorum

Terre D'Hermes diyorum sevmesi zor bir koku ama bir kere rüzgarına kapılınca da bırakılmıyor.

Yorum

Terre kullanırken ben hiç koku almazdım herkes sorardı bu ne çok güzel diye (10 sene önce) ondan beri yanına uğramadım çok yazıldı çizildi sonradan da. Dhi’yi güzel bir kampanyadan 150lik yakalayıp aldım, ama ne zaman kullansam boğuluyorum, bunu da çevremdekiler beğeniyor. Dönüş yapıp tekrar Terre alayım dedim 11.11 kampanyasında ama gene elim gitmedi. Üstünden çok sular aktı belki ikisiyle de vedalaşmak daha mantıklı.

Yorum

İkisi de designer parfüm kategorisinde iyi ama Terre d'Hermes bir başka.

Yorum

terre hermesi daha çok seviyorum

Yorum

Terre sevmesi sor bir parfüm bana göre Dior ise genel beğeniye daha uygun ve notaları daha kaliteli gibi

Yorum

taklidi çok yapıldığı için ve o eski çakmaktaşlı formülü olmadığı için terre ayağa düştü...haa koku ellena abimizden çıkmış klas bir koku lafım yok..ama diora göre daha minimal bir çalışma..turuç vetiver kombinasyonu..ama diorda daha derin daha karmaşık ve benzersiz bir çalışma var...her ikiside referans olabilecek kokular..birini seçmek zorunda kalsam yaz kış kullanılabilir olduğu için terre derim..tabi pişti olmadan sokaktaki klonlarıyla..dior yaza gitmez bildiğin sonbahar ve kış parfümü....

Yorum

Terre’yi sevemedim sevemedim ! Homme Intense 🗽

Yorum

Dior Homme Intense daha kullanışlı. Terre bazı günler bana çok yorucu gelebiliyor sert bir havası var. Dhi daha kibar

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İkisi de artık ilk çıktıkları gibi değil zaten.

Yorum

Terre d Hermes

Yorum

İşleniyor...
                          X