Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Toy Boy - Moschino

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Toy Boy - Moschino

Click image for larger version  Name:	toy boy.jpg Views:	21 Size:	184.8 KB ID:	165206

Görünüşü komik gelebilir ama parfüm yorumcuları tarafından 2019 yılında çıkmış en başarılı parfümler arasında gösterilmesi sebebiyle dikkat çekiyor. Moschino Toy Boy, beklentilerin tersine; parfüm yorumcuları tarafından kokusu farklı, kendine has bulunmuş bir parfüm ve fragrantica sitesindeki super like-like ve dislike oranı umut vadediyor...

Efsanevi Moschino ayısının, opak bir siyahla kaplandığı bu parfümün koku tasarımının arkasındaki isim: Yann Vasnier.

30, 50 ve 100 ml. boyutlarında ve "eau de parfum" konsantrasyonunda satışa sunulan bu parfümün koku profili ise şu notalardan oluşuyor:

Üst Notalar: Bergamot, Pembe Biber, Armut, Elemi, Küçük Hindistan Cevizi

Orta Notalar: Karanfil, Gül, Manolya, Keten

Alt Notalar: Haiti Vetiveri, Sandal Ağacı, Cashmeran, Amber, Sylkolide

Not: Ben, bu parfümü internet üzerindeki Türkiye alışveriş sitelerinin hiç birinde bulamadım.
    Son Düzenleme Aryan; 12-05-20, 18:36. Tarafından yapıldı.

Neredeyse niche segmentinde diyebileceğim adı hiç geçmese de son yıllarda çıkmış en iyi designer parfümlerden biri. Şişesi belki de bu kadar çocuk işi olmasa ve ismi daha farklı olsaydı daha fazla dikkat çekerdi. Veya marka olarak bir Dior, bir Chanel VS olsaydı yok satardı.

Yorum

Altuğ hocama katılıyorum. Oyuncak gibi şişesi ve isminden dolayı hiç dikkatimi çekmemişti, iyi bir tasarımcı parfümü olabileceği aklımın ucundan dahi geçmemişti. Ne demişler ' Görünüşe Aldanma!'

Yorum

Siz ciddi misiniz ya . Şişesi de çok güzelmiş, listeme aldım.

Yorum

İşleniyor...
        X