Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Orman Temalı Parfüm?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Orman Temalı Parfüm?

Merhaba Arkadaşlar Burnum.Nedense Şu Sıralar Orman Temalı Değişik Bir Koku İstiyor Sanki Burnum Bana Sesleniyor Bul Artık Diye Istediğim Koku Tarzı Talaş Kokusu Tarzı Veya Orman Temalı Topraksı Yanık Agaç Kokusu Vb Degişık Örnekler.
    Varmı Öneriniz ?

He wood rocky mountain
    lubin ıtasca
    pryn taiga aklıma geldi ilk saniye bunlar yanık değilde nehriyle odunuyla rahatlatıcı orman havası.

daha odun odun kokan cdg wonderwood var mesela

yanık orman için sonoma scent studio getirebilirsen amerikadan fireside intense kokusu.

Son Düzenleme Umut Kurtoğlu; 09-03-20, 23:50. Tarafından yapıldı.

Yorum

Lalique Encre Noire - Kış akşamı karanlık bir ormanda yürüyüşe çıkmış gibi bir hissiyatı var

Chanel Sycomore - Yine karanlık bir orman

Amouage Interlude Man - Açılış sonrası yanık çıra gibi (kişisel olarak baya zor olmasına rağmen en sevdiğim Amouage parfümü)

Jovoy Private Label - Çok soğuk ve karanlık bir orman

January Scent Project Burvuvu - Hiç koklamadım ama yorumlarda oldukça dumansı bir orman kokusu olduğu çoğu kez belirtilmişti

Benim ilk etapta aklıma gelenler bunlar

Yorum

• Umut Kurtoğlu
        Umut Kurtoğlu Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Bunlara bir ilave de Profumum Arso. Yanık orman için en ideallerinden

• xPixa
        xPixa Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Aynen bir de Arso var

Yeni kesilmiş ağaç ve kuru talaş için ise slumberhouse norne öneririm.

Yorum

Bunu Duymuştum Ama Bulması Neredeyse İmkansız

Yorum

• Marmaris büfe
          Marmaris büfe Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Üretimi devam ediyor bulma şansın yüksek

Jsp Burvuvu; Sardunya, servigillerden batı mazısı, boylu mazı, texas sediri(ashe juniper imiş), gül, paçuli, zencefil, kehribar, misk, mantar, kına, fesleğen, bal ve kunduz yağı notalarını içeriyormuş. Birkaç defa kullandım. Kesilmiş veyahut yanmış odun havasından ziyade hala toprağa bağlı, yaşamsal faaliyetlerine devam eden gerçekçi ağaçlar olarak etkilemişti beni, özellikle başlangıcı. Belki de orman temalı koku yelpazem pek de geniş sayılamayacağı için bana öyle gelmiştir. Ama yine de denemeye değer olarak görüyorum kendilerini.

Yorum

Orman mı bilmem de yanık kokusu diyince, imaginary authors city of fire,, Orman kokusu diyince de çoğu söylenmiş ben de serge lutens fille en augielles bana o orman havasını veriyor açıkcası.

Yorum

en güzel örnek CdG Wonderwood olur daha yeşil dersek Amazingreen. Amouage figment de toprak kokusunu çok net şekilde veriyor.
            Serge Lutens Fille an Augielles. ama dersen yanan ağaç, odun vs olsun ve doğallık ta olsun, Pekji Odoon'u tek geçerim. o hissiyatı muazzam derecede veriyor.

Yorum

istdiğiniz koku değil ama orman denilince polo green vintage. istediğiniz tarzdaki koku ise gucci pour homme vintage.Biliyorum önerilerim pek değişik olmadı

Yorum

Rogue perfumery Mousse illuminee
                ormandan ziyade yağmur ormanı gibi yorumları var. Bolca meşe yosunu ile yeşil ve aynı zamanda odunsu notaların birlikteliği.

Yorum

Ormanın içerisinde bir ateş başında kamp yapılırken gelen koku: Profumum Roma Arso.

Ormandaki çam ağaçlarının reçinelerinden gelen harika koku: Serge Lutens Fille en Aiguilles.

Yorum

Şimdiye kadar denedigim en belirgin ıslak orman havası veren Profumum Roma Arso oldu. Denedikce daha iyisi cikar mi zaman gösterecek

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                    X