Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Chanel Allure Homme Sport Eau Extreme

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Chanel Allure Homme Sport Eau Extreme

Click image for larger version  Name:	Chanel allure homme sport extreme.jpg Views:	0 Size:	25.1 KB ID:	137780

Sportif erkeklerin etkileyici kokusu Chanel Allure Home Sport Extreme, taze ve ferah bir havada ilerleyen parfüm her daim dinanizmi ve atletikliği sembolize ediyor. Özellikle genç yaş kitlesini hedef alan parfüm genel beğenisi ile de risksiz kategoride. Metalik-mineral his barındıran narenciye notalarının ferahlık hissi veren nane ile harmanlanmsına eşlik eden hafif balzamik kullanılmış tonka ile düetinden ortaya çıkan sportif bir parfüm olarak tanımlayabiliriz. Özellikle spor salonunda hangi parfüm kullanılır diyenlere tavsiye edeceğim türden bir parüm.

Son zamanlarda en çok kullandığım parfümlerden birisi. Güvenilir bir liman ,özellikle içindeki tonka notasını çok seviyorum.

Yorum

1 şişesini keyifle bitirdiğim bir parfümdü. Performansı da oldukça iyi. Tek olumsuz yanı bazı kişilere duş jeli/şampuan kokularını anımsatması olmuştu.
      estefanyen

Yorum

aşırı tatlı ve uzun kullanımda sıkıcı bir parfüm. bunun yerine allure homme sportu tercih ediyorum. çok daha ferah ve güzel parfüm

Yorum

Hobiye başladığım ilk zamanlarda oldukça çekici ve sexy bulduğum bir kokuydu kendisi. Özellikle açılışındaki ilk bir saatlik kısım iltifat alınmak için yapılmış desem çok da yanlış olmaz. O zamanlar Uzay ve Nokta gibi parfüm satış yerlerini bilmediğimden Sevil gibi yerlerde kur bugünlerdeki gibi değilken bile pahalı geldiği için hiç şişeli alamamıştım. Şimdi ise uçsuz bucaksız niş dünyasında dalgalar bir oraya bir buraya savururken eskisi kadar ilgimi çekmeyen bir koku oldu.

Yorum

Bana sade olan versiyonu daha sevimli geliyor ne blanche nede bu versiyonu çok içimi açmadı

Yorum

Hafif bayan ( tonka fasulyesi) sonbahar ve kışa ayına uygun chanel kalitesine yakışan bir koku

Yorum

duş jeli ve şampuan anımsatmasına katılıyorum , zaten oldum olası yeni banyo yapmış saç kokusu çok hoşuma gider bir sorun yok yani koku olarak çok başarılı ve maskülen kalıcık olarakda bu formu güzel

Yorum

İşleniyor...
                X