Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Lalique Encre Noire Sport

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Lalique Encre Noire Sport

Click image for larger version  Name:	encre-noir-sport.jpg Views:	1 Size:	41.8 KB ID:	12099

Üst Notalar:Greyfurt,Bergamot,Küçük Hindistan Cevizi,
    Orta Notalar:Çam,Lavanta,Sucul Notalar,
    Alt Notalar:Vetiver,Kaşmir Ağacı,Misk.

Nathalie Lorson bu parfümde Encre Noire'a greyfurt ekleyerek harika bir yazlık haline getirmiş.Yazlıklarda favorilerimden.Fotoda görünenin aksine masmavi bir sıvı rengi var.Kalıcılık yazlıklar için düşünürsek harika,farkedilirlik ise ortalama diyebilirim.
    Son Düzenleme BaddestMan; 03-02-17, 16:06. Tarafından yapıldı.

Severek kullandığım bahar-yaz parfümlerinden biri, Encre Noire'den biraz daha ferah ve canlı, genel olarak beğenilip ismi sorulan parfümlerden.
    Son Düzenleme hayro; 04-02-17, 19:26. Tarafından yapıldı.

Yorum

Farkedilirligi maalesef oldukça düşük olmuştu ben kullanırken. İçerigin tabiati ile alakalı oldugundan kabul edilebilir nispeten fakat Equus gibi oldukça tatmin edici benzer bir ornek de sozkonusu.

Yorum

En iyi çıkış yapan flanker bence. Fark edilirlik zayıf kalsa da yazlık için düşünüldüğünde kalıcılıkla beraber silaj tatminkar kalıyor.
        Bu yaz net edineceğim kokulardan.

Yorum

Serinin en başarılısı bulduğum koku ...

Yorum

Extreme versiyonunu çok severek kullanıyorum bunu hiç denemedim, yapılan yorumlara bakılırsa bayağı beğenilen bir koku en kısa sürede denemem gerek

Yorum

Pişman olduğum bir parfüm, tabiki almadığıma.Geçen sene bu zamanlarda mizuda 110 tl civarıydı,şimdi buna yakın fiyatlara bulmak imkansız gibi bir şey.

Yorum

Ben normaline göre bunu daha çok ve kullanılabilir bulmuştum. Ama performansta normali iyi seviyedeyken bu bende zayıf kaldı.

Yorum

Ben ilk önce noire ı kullandım, hemen sonra extreme ve en son yakın geçmişte sport u aldım. Şöyle diyebilirim noire çok sert ve sevimsiz, etki yapmıyor etrafına, extreme güçlü ve daha karakterli ama hepsinin ötesinde sport, kullanımı en güzel, en rahat ve en çarpıcı olanı. Çok seviyorum. Çevremde de ciddi bir etki yarattı.

Yorum

encre noire a l extreme veya normalden ise sport u daha taşınabilir. ferah müthiş bir koku. seviyorum ayrıca fiyat performans olarak mükemmel.

Yorum

Klasiğini bile henüz anlayamadım. Hala sıradan geliyor bana herkes bu kadar severken.

Yorum

• promesta
                        promesta Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        vetiver tam bir sev ya da nefret et notası Burak hocam. Bende anlayamayanlardanım. Private Label ve Scyomore hariç bende bir ısınamadım şu vetiverlere

• Burakkk
                        Burakkk Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Ben Sycomore'u da hiç sevemedim hocam. tek severek kullandığım vetiver, Guerlain Vetiver.

Saf,tatlılık içermeyen,ferah turunçgil notalarına eşlik eden çok güzel yorumlanmış bir vetiver kokusu.Temiz bir koku.Yaz için mükemmel bir alternatif.

Yorum

İşleniyor...
                      X