Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Revlon That Man EDT Splash İlk Formül

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Revlon That Man EDT Splash İlk Formül

That Man 1958'de başlatılan Revlon'dan erkeksi bir parfümdür . Parfümün adı, Elizabeth Arden'ın Charles Revson'a (" o adam " olarak anılacaktır) atıfta bulunduğu tavırdan sonra isimlendirilir ve erkeksi kokusunu bu şekilde adlandırmaya karar verdi.
    Üst notalar: limon, bergamot ve küçük tahıl. Kalp: Sardunya, karanfil ve sedir. Baz: meşe yosunu, tonka ve misk.

Parfüm 82 yıl üretimli ancak ilk çıkan dökmeli formül ile hiçbir farklılık yok.
    Parfüm başlangıçta gerçek misk, gerçek meşeyosunu ve narenciye ile olgun erkeğin eski füjer maskülen kokusu olarak bizlere merhaba diyor.
    Meşeyosunu okadar kaliteliki gerçek meşeyosununu benim gibi sevenleri eminim can evinden vuracaktır.
    Genel hatalarıyla aromatik bi fujer olarak hissettiğim parfüme bu aromatikliğe meşeyosunu ve misk in sertliğini kıran tonka fasulyesinin katkısı çok büyük.
    Orta notalarda parfüm biraz yumuşayıp, biraz çiçeksi biraz baharatlı birazda tatlı hal alıyor.
    Drydown da ise hafif yeşil bir hava ile parfüm ile vedalaşıyoruz.

Kalıcılık : 9-10 saat
    Yayılım : 4 saat
    Genel Puanım : 8,5/10

Okuduğunuz için teşekkürler
    Cüneyt Akçetin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

göz hakkı , burun hakkı ne varsa istiyorum 1fıs bile olsa burnuma tattırmalıyım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Erdoğan Kesgin
      göz hakkı , burun hakkı ne varsa istiyorum 1fıs bile olsa burnuma tattırmalıyım
      Tabi abi yollarım sana bi ara

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cakcetin View Post

Tabi abi yollarım sana bi ara

cansın can teşekkür ederim...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Erdoğan Kesgin

cansın can teşekkür ederim...
          Sağol abi sende öyle