Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Vintage

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Vintage

Parfüm 1995 yılında piyasaya sürülmüştür. Parfümün burnu Jacques Cavallier dir.

Parfüm çok hisli ve kaliteli bir erkek parfümü diyebilirim. İlk sıktığımda çok kaliteli ve oturaklı yıldız anason, frenk üzümü ve vanilya kombosu ile karşılaşıyorum. Elimde parfümün 2013 yılındaki yeni formülüde bulunduğu için bu başlangıçtaki farkı net hissedebiliyorum. Koku olarak hemen hemen aynı olsalarda yeni formüldeki başlangıçda olan plastiğimsi kokudan eser yok bu parfümde, hemen yıldız anasona kavuşuyor insan
    Orta notalara geçtiğimde biber ve sedir çok belirginleşiyor ve kokuyu daha bi rayına oturtuyor. Hatta daha bir güzelleşiyor, maskülenleşiyor.
    Başlangıçtaki müthiş koku hiç kendini kaybetmeden daha bir dolgun hale alan parfüm dip notalardada çok değişime uğramıyor. Gerçi ben bundan memnunum, beden bu güzellik değişsin diyorum kendi kendime
    Parfümün performansı yeni formüllere göre gerçekten çok üst düzey, yayılımıda çok başarılı.
    Bence eski formülüne sahip olunsada durmamalı insan stoklamaya devam etmeli

Kalıcılık : 9-10 Saat
    Yayılım : 3-4 saat
    Genel Puanım : 9/10

Cüneyt Akçetin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Buldum 1 vintage aldım hadi hayırlısı 😀

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cakcetin

Parfüm 1995 yılında piyasaya sürülmüştür. Parfümün burnu Jacques Cavallier dir.

Parfüm çok hisli ve kaliteli bir erkek parfümü diyebilirim. İlk sıktığımda çok kaliteli ve oturaklı yıldız anason, frenk üzümü ve vanilya kombosu ile karşılaşıyorum. Elimde parfümün 2013 yılındaki yeni formülüde bulunduğu için bu başlangıçtaki farkı net hissedebiliyorum. Koku olarak hemen hemen aynı olsalarda yeni formüldeki başlangıçda olan plastiğimsi kokudan eser yok bu parfümde, hemen yıldız anasona kavuşuyor insan
      Orta notalara geçtiğimde biber ve sedir çok belirginleşiyor ve kokuyu daha bi rayına oturtuyor. Hatta daha bir güzelleşiyor, maskülenleşiyor.
      Başlangıçtaki müthiş koku hiç kendini kaybetmeden daha bir dolgun hale alan parfüm dip notalardada çok değişime uğramıyor. Gerçi ben bundan memnunum, beden bu güzellik değişsin diyorum kendi kendime
      Parfümün performansı yeni formüllere göre gerçekten çok üst düzey, yayılımıda çok başarılı.
      Bence eski formülüne sahip olunsada durmamalı insan stoklamaya devam etmeli

Kalıcılık : 9-10 Saat
      Yayılım : 3-4 saat
      Genel Puanım : 9/10

Cüneyt Akçetin

Kaleminize sağlık çok güzel ifade etmişsiniz 😊

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Erdoğan Kesgin
        Buldum 1 vintage aldım hadi hayırlısı 😀
        Keyifle kullanın sakın elinizden çıkarmayın hazineyi 😀

Yorum