Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Xerjoff Alexandria II

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Fazlasıyla Pahalı Ziyani Yok.

Yorum

Selamlar cümleten 2017 batch nasıldır acaba kullananlar bilgi verirse sevinirim.

Yorum

• matrai
        matrai Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Güncel ile hiç bir farkı yok.

Hoş bir parfüm. Fakat fiyatı da bu kadar gündemde olması da bence gereksiz.

Yorum

• delidolu123
        delidolu123 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Katılmaktayım

Alexandria 2'nin açılışı yoğun ilaçsı kötü bir öd ile gerçekleşiyor. Öde karabiber, kişniş tarzı baharatlar eşlik ediyor.Açılış çok kötü. Neyseki kısa sürede öd, sandal ağacı ve vanilya devereye giriyor.Kremsi odunsu tatlı bir öd kokusu olarak devam ediyor.Parfüm güzelmi derseniz evet güzel derim.Beklentimi karşıladımı derseniz hayır derim.Parasının parfümü değil bizle ne ödler gördük.Bu parayı verdikten sonra wow effect bekliyordum ama olmadı.Bugün düşük dozajla ilk kez denedim yoğun kullanımda belki ileride fikrim değişebilir

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fsater View Post
        Alexandria 2'nin açılışı yoğun ilaçsı kötü bir öd ile gerçekleşiyor. Öde karabiber, kişniş tarzı baharatlar eşlik ediyor.Açılış çok kötü. Neyseki kısa sürede öd, sandal ağacı ve vanilya devereye giriyor.Kremsi odunsu tatlı bir öd kokusu olarak devam ediyor.Parfüm güzelmi derseniz evet güzel derim.Beklentimi karşıladımı derseniz hayır derim.Parasının parfümü değil bizle ne ödler gördük.Bu parayı verdikten sonra wow effect bekliyordum ama olmadı.Bugün düşük dozajla ilk kez denedim yoğun kullanımda belki ileride fikrim değişebilir
        Tarafsiz cevap vermeye calisicam..
        Ve yine ekliyorum.. Koku cok ozel ve kisisel bir durum asla elestirilemez... ancak...;
        1.. Ya bendeki Alex degil ya sizdeki.. cunku oyle bir acilisi yok
        2.. Koku bence feminen egimli...
        3.. Soguk havalarda ve kisin denenmesi daha dogru olur yogun bir koku...
        4.. Tatli... yogun... guclu bir koku ama ilacimsi öd lu bir durum hissetmedim...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

fiyatından ötürü beklentim yüksekti o yüzden hayal kırıklıgına ugradım, 212 sexy manin kaliteli versiyonu gibi

Yorum

Gereksiz pahalı vintage le male de ki wow efektini asla alamıyorsunuz.

Yorum

İşleniyor...
            X