Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Prada L'Homme

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Dekant ile deneyip beğendim, bir splitten 40ml şişeyi attım koleksiyona .. Mis gibi parfüm.. Prada'nın sabunsu parfümlerini seviyorum, keyif veriyor bana.. Güzel bir inceleme olmuş Altuğ hocam.

Yorum

Bu parfümüm yeni çıkan intense ile farkları neler? Dün intense olanı denedim girişi dhi ile aynı ama sonrası farklı oldu. Ama l homme denemedim. İkisini de deneyen varsa yardımcı olabilir mi?

Yorum

Bu parfümden forumlarda övgüyle bahsediliyor..kesinlikle denemem lazım..

Yorum

Bu parfümü beğendim ama biraz feminen ve çiçeksi buldum açıkçası, parfüm konusunda acemiyim bu nedenle soruyorum neden bu tarz çiçeksi,sabunsu kokuları erkek parfümü olarak piyasaya sürüyorlar? Çünkü bir kadının da rahatlıkla kullanabileceği bir parfüme benziyor, bir de intense olanını deneyen var mı acaba orijinalinden farklı mıdır merak ediyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Macrolin View Post
            Bu parfümü beğendim ama biraz feminen ve çiçeksi buldum açıkçası, parfüm konusunda acemiyim bu nedenle soruyorum neden bu tarz çiçeksi,sabunsu kokuları erkek parfümü olarak piyasaya sürüyorlar? Çünkü bir kadının da rahatlıkla kullanabileceği bir parfüme benziyor, bir de intense olanını deneyen var mı acaba orijinalinden farklı mıdır merak ediyorum.
            intense olanı bildiğiniz dhi
            İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Drekoo View Post
              Bu parfümüm yeni çıkan intense ile farkları neler? Dün intense olanı denedim girişi dhi ile aynı ama sonrası farklı oldu. Ama l homme denemedim. İkisini de deneyen varsa yardımcı olabilir mi?
              dior homme edt ile prada infusion un birleşimi bence...beğenmeyen çıkmadı sabunsu dior homme yada derili vanilyalı infusion...
              İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

Yorum için teşekkürler hocam. Tercihimi intense olandan yana kullandım deneyip beğenmiştim bir kez bugün aldım. Bakalım denemeler sürecek parfüm gelince

Yorum

Çok klas bir koku.
                  Ancak biraz zayıf bir parfüm.

Yorum

Bugün tekrar denedim bu parfümü ve daha çok sevdim ancak kalıcılık konusunda hayal kırıklığı yarattı malesef, 2.5-3 saat sonra tamamen uçtu tenimden..

Yorum

Bir parfüm insan üstünde nasıl umutla açılır ve hemen akabinde sürünür,inler, komaya girer, nihayetinde ölür ve çürür, bu parfüm bunun gerçek tarifi..

Elbise, gözlük,ayakkabı, çanta hepsine varım..

Parfümü başka bir zaman ve mekana, mümkünse başka bir çağa bıraksınlar..

Yorum

prada alt notlara biraz daha eğilse çok daha iyi bir marka olur.Bir kaç parfümünü kullandım hepsi güzeldi.Çoğu parfümünde performans ve sabunsuluk sorunu var

Yorum

Prada ne parfüm çıkarsa alıyorum, sizin sorun olarak gördüğünüz sabunsuluk, hafif ve temiz kokma durumu ise oldukça hoşuma gidiyor. Pradayı sevenler de zaten o sabunsu kendine has parfümleri için seviyorlar. Gucci çizgisini bozdu mesela, yeni parfümlerini hiç deneyesim bile gelmiyor, pradanın böyle devam etmesi oldukça güzel. Öyle bir çürüme falan da yok, son 2-3 senenin en iyi designer parfümüdür L'homme, alt notası üst notası falan gayet iyi . Kendi kitlesinin seveceği şahane bir yapıya imza atmışlar..

Zamk gibi, çok yayılımlı bir sürü baş ağrıtan parfüm var, pradanın çizgisi hiç bu olmadı, olmasın da.. bu parfüme kötü diyen arkadaşların son 2-3 yılda çıkmış, başarılı ve beğendikleri 2-3 tane designer parfüm söylemesini rica edeyim. Ona göre tartışalım

Yorum

Estağfurullah hocam, tartışma amaçlı yazılmış bir yorum değil benimki.. Sadece fikir beyan etme hakkımı kullandım.. Pradayı 3 gün kullandım ve baştaki o sabunsu güzel koku uzun süre aynı gidip önce baymaya sonra bulantı yapmaya başladı, sonra etkisi geçerken daha bir kötüleşti ve şükür ki bitti.. Bendeki etkisi bu oldu..

Yıllar önce kullandığım vintage fahrenheit haricinde severek aldığım tek parfüm venetta oldu onu da eşime aldım zaten..

Hiçbir markanın eleştirilemez olmadığını düşünüyorum, aventusu bile sevmeyen üstatlar var forumda.. Saygılar...

Yorum

hayattaki her şey gibi parfüm zevklerimiz de farklıdır. herkes her parfümü sevemez. prada lhomme mu ben de sevemedim aşırı derecede pudralı sabunsu hatta tatlılık bile fazla geldi bana.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: denondj View Post
                                Prada ne parfüm çıkarsa alıyorum, sizin sorun olarak gördüğünüz sabunsuluk, hafif ve temiz kokma durumu ise oldukça hoşuma gidiyor. Pradayı sevenler de zaten o sabunsu kendine has parfümleri için seviyorlar. Gucci çizgisini bozdu mesela, yeni parfümlerini hiç deneyesim bile gelmiyor, pradanın böyle devam etmesi oldukça güzel. Öyle bir çürüme falan da yok, son 2-3 senenin en iyi designer parfümüdür L'homme, alt notası üst notası falan gayet iyi . Kendi kitlesinin seveceği şahane bir yapıya imza atmışlar..

Zamk gibi, çok yayılımlı bir sürü baş ağrıtan parfüm var, pradanın çizgisi hiç bu olmadı, olmasın da.. bu parfüme kötü diyen arkadaşların son 2-3 yılda çıkmış, başarılı ve beğendikleri 2-3 tane designer parfüm söylemesini rica edeyim. Ona göre tartışalım
                                açıkacı designer parfüm almıyorum artık hatta denemiyorum bile.Prada parfümlerinin açılışı çok güzel kullanmımı kolay ama uzun süreli kullanımda yapay sabunsuluk beni sıkıyor.Çok çabuk bir şekilde tene çekilip tamamen sabun gibi kokuyor pradalar.Bir an önce gidip bu parfümü deniycem sen beğendiğine göre eminim güzeldir.

Yorum

İşleniyor...
                                X