Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Renier - Habana 500

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Renier - Habana 500

Click image for larger version  Name:	81810834_178564230179707_615119871627713243_n.jpg?_nc_ht=scontent-yyz1-1.cdninstagram.com&_nc_cat=107&_nc_ohc=TEzBHVhdnk8AX-qD0d6&oh=2ed82c3792c11426ddadd7030d51c3d2&oe=5ECA5EEB.jpg Views:	0 Size:	193.2 KB ID:	166907

Markanın dediğine göre sadece 500 şişe üretilmiş. Yani Limited Edition. Ben de o 500 şişeden birini alayım dedim. Habane deyince aklıma hemen tütün, içki falan geldi fakat bu başka bir havada olmuş. Parfüm açılışını ekşi bir elma ile yapıyor. Geriden az da olsa Deniz notaları geliyor ama dediğim gibi, çok arkalardan. Fakat bu kısımda en beğendiğim şey elma ve derinin birleşimi olmuş. Gerçekten çok hoş. Orta kısımda parfüm yön değiştiriyor. Bu kez devreye kahve giriyor. Fakat ne intense cafedeki gibi kremsi ne de cafe Rose gibi acı. Resmen kahvenin çekirdeğini kokluyorsunuz. Dakikalar sonra süt geliyor. Bu noktada parfüm cappucino havası veriyor. Ama şöyle bir cappucino hayal edin. Hani şu her şeyin üstüne nane koyan cafeler var ya, işte cappucino içine bir kaç yaprak nane atılmış. Orta kısım uzun süre devam ediyor. Ve son kısıma geldiğinde kahve çok az hissedilip bu sefer sahneyi amber ve Sandal ağacı alıyor. Misket burda kremsi bir havada kullanılmış. Parfüm resmen bize bir Deniz kenarı havasını yaşatmıyor evet. Daha çok, sahile biraz uzak ama balkona çıkınca Deniz tam karşınızda. Bir bardak sütlü kahve yapmışsınız ve puro içiyorsunuz. Puro evet. Açıklanan notalarda yok. Fakat ben net bir şekilde tütün kokusu aldım bu parfümde. Koku kötü mü ? Asla değil. Değişik mi ? Hayır değil ama farklı. Yabancı forumlarda ve fragnaticada rochas man e fazlasıyla benzediği söylenmiş. cappucino kısmı haricinde bir benzerlik göremedim. Ki o bile benzemiyor. Kalıcılık fena. 12 saati gördü resmen. Fark edilirlik gayet iyi. Sadece orta kısma geldikten 1 saat sonra biraz tene yaklaşıyor. Fakat yine hissediliyor. Parfüm limited edition isminin hakkını gayet iyi veriyor. Ufak bir uyarı.. sakın giysinize , hele ki açık renk giysinize sıkmayın. Çünkü parfüm masmavi
    Son Düzenleme mizansen035; 20-05-20, 01:38. Tarafından yapıldı.

Puro içiyorsak an itibariyle bu parfümü dekant olarak arıyorum.

Yorum

• mizansen035
      mizansen035 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Hocam işin kötüsü forumda sanırım sadece bende var )
İşleniyor...
X