Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Yves Saint Laurent Body Kourus

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Yves Saint Laurent Body Kourus

Selam dostlar,

Biz İzmirlilerin rakıyı sevdiğini herkes bilir. Hatta Trakyadan fazla içeriz. Övünülesi bir durum mu? Tartışılır... Ancak konu parfüm olunca sohbete böyle giriş yapmanın sizleri yazıya daha ısındıracağını düşündüm.

Evet 2000 yılında piyasaya sürülmüş bu eseri malesef 15 dem fazla şişe bitirmişimdir. Malesef diyorum, çünkü kendime soruyorum? Niye 2000 şişe kullanmadın be adam!.. Dün yaptığım paylaşımı okuyanlar şimdi şöyle düşünüyordur sanırım. Yahu daha dün Tiziana Terenzi Casanova paylaşımı yaptı bu adam... Evet efendim dünkü paylaşımda o vardı, o paylaşımdaki anda da ben denizin üstünde Ysl Body Kourus...

Öyle dumasıydı, tütsüydü vs kelimeleri duyamayacaksınız üzgünüm. Bir parfüm de bunları hissedebilmek için gerçekten yanmaları gerekiyor...

Açılış bulut yoğunluğundaki anason ve ona eşlik eden okaliptüs (nane yorumları okuyorum ama ben ce okaliptüs) ile gerçekleşiyor. İlk satırlardaki cümlelerin sebebi bundandır. Anason öyle güzelki kimisini rahatsız eder ama ben gibi darkside seven Animal için yerim seni modun da ciğerlerimi en ücra köşelerine kadar çekesim geliyor. Okaliptüs konusun da neden iddiali olduğum konusuna gelirsem, biz akşamları sokakta satranç oynar yenilenen 2 okaliptüs yedirsikten sonra üstüne 1 dikişte kola içirirdik, ordan iyi bilirim. Yaz akşamları muhakkak yenilirsiniz, her akşam kazanmanız olanak dışı olunca mazoşizmi doruklarda yaşıyormuşuz diyorum şimdi...

Orta notaların da muskat, meyan kökü ve altdan anason ile devam ediyor. Koku böylece devam ediyor tenden ayrılmıyor.

Sabah 7 den şu ana kadar hala patlamalar tenimde devam ediyor, gömleği sormayın efendim, yarın parfüm sıkmadan devam... Tenimde yerli yersiz burnunuza ben buradayım ce, eeee yapıyor. Elbette vintage oluşu ve iyi korunmuş olması silaj ve kalıcılık ta çok büyük etken...

Koklamadan faniden göçmeyiniz dostlar, gerçekten buna bayılacaksınız.

Keyifle kalın, parfümle yaşayın...

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok farklı ve samimi bir parfüm yorumu olmuş , kaleminize sağlık...Kourus un kokusunu biliyorum okurken adeta burnuma geldi kokusu...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Tuberose
      Çok farklı ve samimi bir parfüm yorumu olmuş , kaleminize sağlık...Kourus un kokusunu biliyorum okurken adeta burnuma geldi kokusu...
      Teşekkür ederim

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Komşum çok samimi bi inceleme olmuş yüreginize saglik .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Kadir.tbk View Post
          Komşum çok samimi bi inceleme olmuş yüreginize saglik .
          teşekkürler komşum , samimi ve sıcak ortamınızın bendeki yansımasıdır satırlara diyebilirim.

Yorum

Şişe dibine indi diye üzülmüyorum, sevenine gitti diye seviniyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: İbrahim20 View Post
              Şişe dibine indi diye üzülmüyorum, sevenine gitti diye seviniyorum
              vallahi çok ama çok teşekkür ederim benim özel bir parfümüm ...

Yorum

İşleniyor...
              X