Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Umut's

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Artık o daha rafine bir koleksiyon, maşallah

Yorum

Teşekkürler Bol Bol.

TME çok zor oldu en standart bulduğum kokudan bile ayrılmak ama başardım) Şu an güncel kokularımdan seçmek, daha da azaltabilir miyim düşünmek istedim ama olmadı

Şu an kalanların %85 i mutluluk veriyor

Yorum

Yalnız fotolarım eksik ve anlamsızca özensiz olmuş.. Debussy akşam bana yardımcı olur musun düzenlemede?

Yorum

• Guest's Avatar
          Misafir Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Akşam dışardayım şimdi editleyip yapmaya çalışayım bakayım

• Umut Kurtoğlu
          Umut Kurtoğlu Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Ben sana whatsapptan atarım fotoları birazdan

Resimler yok olmuş

Yorum

• Guest's Avatar
          Misafir Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Sozde fotolari duzenleyecektim. Mahvetmisim

Umut hocam takip ettiğimden bu yana az ve öze doğru gidiş var sanırım ama hala müthiş.

Yorum

Sayfayı coşturmuşsun yine deli oğlan

Yorum

Resimleri göremiyoruz Umut hocam, sabırsızlandırma bizi daha fazla.

Yorum

Umut, hani bana bi mail yazıp Fragrantica'daki parfüm gardrobuna bakmamı ve bana göre elde tutmaya gerek olmadığını düşündüğüm parfümlerin listesini yapıp sana göndermemi rica etmiştin ya birkaç ay önce... Ben de, o dönem, bilgisayarımın ekranı bozuk olduğu ve sadece televizyona bağlayarak çalışabildiğim için tv'nin müsait olduğu geniş bi zaman bulunca oturup birkaç saat harcayıp senin için o detaylı listeyi hazırlamıştım. O liste haricinde, sendekilerden kullanmadıklarımla ilgili bazı ricalarımın da olduğu ayrı bir liste daha eklemiştim. Aradan bir hafta geçip de senden ses seda çıkmayınca gönderdiğim mail eline geçmedi mi acaba diye tereddüte düşüp sana sormuştum. Sen de eline geçtiğini ama daha inceleyecek fırsat bulamadığını belirtmiştin. Geçen bu birkaç ay zarfında henüz bir geri dönüş olmadığı için merak ettim, hala vakit bulamadın mı incelemeye?

Yorum

Mete abi sitemini anlıyorum ama son bir iki aydır kimseye ne yazık ki dekant göndermedim. Umut bana hazırladın diyen varsa buyursun yazsın. İşlerimin olduğunu Cantona çok iyi bilir. Farklı işlerde yatırımlarımla alakalı yoğunluğum var. İşler rayına oturduğu gibi hem sana hem de benden dekant sample bekleyen herkese yardımcı olurum daha önce defalarca yardımcı olduğum gibi.. Özür dilerim gerçekten ve bana yol göstermelerin için teşekkürler..

Yorum

Ha yok sitemim o anlamda değil, inceleyip incelemediğini bilmek istedim, şu anda yeni öğreniyorum durumu. Zaten herhangi bi acelem de yok, daha elimde denemediğim bir yığın dekant duruyor. Bir de mailde de belirttiğim gibi asla ücretsiz sample talebim yok, bir iki tane olsa tamam da onca çeşit ücretsiz olmaz. Split gibi düşünürsen sevinirim. Miktarları da kafana göre denemelik ve sana da dokunmayacak kadar ayarlayabilirsin. Zamanı önemli değil. Sağolasın açıklama için.

Yorum

Ne yazık ki ayrı ayrı çektiğim fotoları yüklemeyi beceremediğimden tek parça yükledim tekrardan tüm güncel koleksiyonumu. Uzun süre bozmam gibi bu parçaları. Merak ettiğiniz öğrenmek istediğiniz kokular olursa vaktim olduğu müddetçe yorumlamaktan zevk alırım. (Dekant için ne yazık ki vaktim yok)

Yorum

Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle, harika bir koleksiyon

Yorum

Maşallah ..

Yorum

Harikalar,güle güle kullanın

Yorum

Çok çok teşekkürler.. Bundan daha fazla ilerlemez koleksiyonum artık. Her ay maksimum 2 yeni koku eklemeyi düşünüyorum(bazen 0).. Gerçekten bir süre sonra olay kişisel kullanımdan çıkıyor ee koleksiyon mantığı da sonsuz bir şey. Daha düşünerek ekleme yapma taraftarıyım. Şu an elimdekiler beni oldukça 'Mutlu' ediyor

Yorum

İşleniyor...
                            X