Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Beymen

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Gecen hafta, Serge Lutens'i da satilmadigi gerekcesiyle biraktiklarini ogrendim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: connoisseur View Post
      Gecen hafta, Serge Lutens'i da satilmadigi gerekcesiyle biraktiklarini ogrendim.
      100 ml'lik yeni şişe fiyatlarını oldukça yüksek bulmuştum, demek ki yalnız değilmişim.

Yorum

• Lagerfeld
        Lagerfeld Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Ben de geçenlerde gezinirken dört bin küsürlerde gördüğümü hatırlıyorum. :/

Mancera - Red Tobacco EDP (120ml) 1900 TL'lik fiyat etiketiyle yerini almis.

Yorum

The Fragrance Kitchen urunleri Beymen'e gelmis.
        https://goo.gl/o6us4K

Yorum

Nishane'nin parfumleri de Beymen'e giris yapmis.
          https://goo.gl/CJfm3V

Yorum

Orlov markasının Place Vendome koleksiyonu beymen'in internet sitesinde yerini almış.

Yorum

• Lagerfeld
              Lagerfeld Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Hiç girmiyorum sitesine, kaç milyon dolar ?

• murrjm
              murrjm Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Rakiplerine göre nispeten daha makul 1100 TL

Çalışanlarının (en azından parfüm kısmında) hiçbir bilgiye sahip olmadığı bir mağaza zinciri. Dün Zorlu Beymen'e uğradım gül temalı parfüm denemek için aklımda da Xerjoff MTW, MFK Lumiere Noire-Silk Mood-Satin Mood ve TT-Delox vardı. Bunları deneyimlerken bir çalışan yanıma gelip gül temalı bir parfüm arıyorum dememe rağmen zorla Naxos denettirmek istedi neredeyse en çok bunu satıyoruz diye. Ben de karşılık olarak tütün ve bal içeren tatlı bir koku istemiyorum deyince adamın yüzünü görmek isterdiniz dumur oldu Sonra başka bir satış görevlisi geldi bu Naxos'cu adama beyefendi senden daha iyi biliyor parfümleri deyip bana MTW satmak istedi. Ben de buna karşılık olarak fiyatını sordum 1660 dedi 50ml için hmm iyi o zaman akşam evde satın alırım Hopi indirimi çıkıyor zaten internet sitenizde deyince yalnız o her zaman olmuyor diye illa satış yapmak istedi sattığından pay alacak ya Ben de %20 farkı siz verecekseniz ya da indirim yaptırabilecekseniz alacağım onun haricinde fazla para ödeyesim yok deyince o da dumur oldu Sonra da çıktım mağazadan.

Yorum

İlk yorumlardaki fiyatlarla şimdiki fiyatlar arasındaki uçurumu görmek ne kadar manidar neredeyse iki katı olmuş çoğu parfüm

Yorum

Bugünün kuru ile yurtdışında 1450 TL olan parfümü 2750 TL'ye satıyorlar. Kur hareketlerini biraz fırsatçılığa çevirdiler TR'de malesef. Bu kadar fark olamaz.

Yorum

• Lagerfeld
                  Lagerfeld Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Biraz mı?

Ilk defa duydugum Antonio Croce isimli bir markanin urunleri 100ml 2730 TL olarak stoklara girmis.
                https://goo.gl/nA54te

Yorum

Beymen'de "The Fragrance Kitchen"i hiç deneyen var mı? Şeyh Mecit El-Sabah'ın kendi özel serisi herhalde.

Yorum

Bond'ları getirmişler

Yorum

Simdi farkettim, TF - Beau de Jour tesrif etmis.

Yorum

Geç bile kalmışlardı aslında..

“Boyner'in ortaklarından Katarlı Mayhoola, Beymen'i ve Ay Marka Mağazacılığı devraldı. Boyner Holding ise Boyner Büyük Mağazacılık ve Altınyıldız Tekstil’i devraldı.

Katarlı şirket, Beymen Mağazacılık ve Ay Marka Mağazacılık’ın yüzde 97’sini devraldı. Ay Marka bünyesinde NetWork, Que, Divarese ve George Hogg gibi markalar da yer alıyor.

Böylece Katarlı şirket Mayhoola, içinde Valentino, Balmain, Pal Zileri gibi markaları barındıran, Türkiye'nin en büyük lüks ve moda şirketi Beymen ile Network'ü de almış oldu.”

Yorum

Ülkemizde parfüm sektörünün tefecisi olan dolar 1 kuruş artsa yüzlerce lira zam yapıp düşüşe geçsede fiyatı değiştirmeyen ülkedeki iyi esnaflarada kötü örnek olan mağazacılık konsepti

Yorum

İşleniyor...
                          X