Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Nokta kozmetik

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Kendisinden yaklaşık 1 hafta önce Alışverişim oldu paketlemesinden kargolama özeni gerçekten çok güzeldi ayrıca Muhip Beyde çok sıcakkanlı biri hic bir sekilde musterilerinide yanıtsız bırakmıyor

Yorum

Nokta kozmetik Yaklaşık 40 kusur senedir bu piyasada olan güvenilir bir firmadır mehmet amca ve oğullarına ki bunlardan biri de Muhib kesinlikle sonuna kadar güvenebilir ve gözü kapali alisveris yapabilirsiniz...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
      Son Düzenleme Taskin_gul; 20-03-18, 00:27. Tarafından yapıldı.

Yorum

Bu başlığı açan kişi olarak, bu kadar olumlu yanıta kayıtsız kalamayıp, Muhip bey ile tanışmaya gittim. Gerçekten mükemmel bir insan ve esnaf. Yardımcı olmak için elinden geleni yapıyor. Güleryüzlü birisi.

Yorum

Nokta Kozmetik' in sahibi Muhip Bey oldukça ilgili ve iyi bir insandır. Sağ olsun beni kırmadı, fiyat performans yönünden özellikle youtube'da çok övülen Armaf Club De Nuit Intense Man 'i sonunda getirdi. Türkiye'de bulması zor oluyordu , dileyenler kendisinden temin edebilir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: theman_on_thestreet
            Nokta Kozmetik' in sahibi Muhip Bey oldukça ilgili ve iyi bir insandır. Sağ olsun beni kırmadı, fiyat performans yönünden özellikle youtube'da çok övülen Armaf Club De Nuit Intense Man 'i sonunda getirdi. Türkiye'de bulması zor oluyordu , dileyenler kendisinden temin edebilir.
            ne kadar fiyati

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Club De Nuit Intense için 280 TL demişti dün bana, sürekli değişiyor ama şu sıralar fiyatlar.
            Ben başka bir yerden bir gün önce benzer bir fiyata almıştım (N11).

Yorum

piyasa değeri 20 25 dolar olan bir parfüme 280 lira vermek cidden koyuyor

Yorum

Abi bu Aventus işi ne olacak böyle. Lafım meclisten dışarı. Millet sanki Aventus'tan başka parfüm yokmuş gibi, kendisi yetmiyor bir de replikalarının peşinde Bıkmadan, usanmadan da farklı farklı markalar tarafından üretiliyor sürekli bu benzerler... Bir parfüm, kendisinden sonra gelen nesle yol açar bazen o tamam. Ama Aventus resmen köprü yapmış, tünel açmış, yonca kavşak kurmuş

Yorum

Vazgeçin şu Aventus tan artık Mümkün olduğunca uzak duruyorum

Yorum

• KARALARIN_CEMAL
                    KARALARIN_CEMAL Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Aventus dan vazgeçilmesi konusunda ben de size katılıyorum, fazla sakız olan bir parfüm oldu tabiri caiz ise. Lakin Nokta Kozmetik ten vazgeçemem. Muhip beyin yeri bende ayrı. Çok samimi ve yardımsever birisi

Satın aldığım parfümden memnun olmadığımı belirttim ve kendi parfümüyle takas etti sağolsun.
                  Hak geçmesin diye de eksik ml tutarı kadar dekant göndermiş.
                  Son derece ilgili ve yardımsever bir adam.

Yorum

orijinal tester satan nadir yerlerden. şahsen bir başka yerden alıyorum 1 tık daha uyguna geliyor buraya göre. fakat burası da piyasaya göre oldukça uygun ve güvenilir. böyle yerler olmasaydı nereden parfüm alıcaktı bilemiyorum. düşünsenize boyner sephora gibi bir yerden dior sauvage ı 1209 tl ye almak zorunda kaldığınızı. hiç gerek yok buradan alın.

Yorum

Bi kismet olmadi... aradiklarim yok malesef

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                      X