Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Trendyol

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Merhaba arkadaşlar. 10 mayısta trendyol da bezatakı isimli satıcıdan Chanel chance Eau tendre siparişi verdim, ama gelişme yok henüz siparişle ilgili. Corona süreciyle ilişkilendiremiyorum bu durumu çünkü, kargo aşamasına gelemedim.
    Satıcı hakkında bilgisi veya deneyimi olan varmı acaba?
    Fiyat diğer satıcılar göre çok avantajlıydı, insanı işkillendiriyor tabi bu fark, 599 tl den 319 a düşmüştü bezatakıda ben siparişi verirken.

Yorum

Bu son zamanlarda benim de sikca denk geldigim ve dikkatimi ceken bir durum maalesef. Adi sani duyulmamis firmalar tarafindan piyasa fiyatindan cok uyguna urunler listeleniyor ama birkac saat ya da gun sonra ayni firmayi ya da urunu sitede goremiyorsunuz.

Yorum

trendyoldan paranızı alırsınız sorun olmaz.ben vakko'dan ceket aldım 1 aydır gelmedi.Benzeri durumlar bir çok firmada var

Yorum

Ben bu tür pazaryerlerinde satıcıları farklı kanallardan sorgulayıp, gerçek adres ve telefonlarına ulaşıp temas kurmadan alışveriş yapmıyorum.
          Son Düzenleme Rayiha; 20-05-20, 15:06. Tarafından yapıldı.

Yorum

Çok enterasan sabahleyin Nes parfüm diye bir satıcı 299 tl 'ye 100 ml Terre d hermes edt satıyordu şu anda gözükmüyor insan doğal olarak çekiniyor.

Yorum

trendyolu alibaba satın aldı diye biliyorum eğer bu durum doğruysa hersey beklenebilir

Yorum

İşleniyor...
              X