Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Trendyol

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Trendyol

Parfüm konusunda Mizu, Markafoni gibi alternatif bi' diğer site.
    Türkiye'nin trend yolu Trendyol ile Parfümde Aradığınız Markalar ürünlerinin yeni sezon fırsatlarına ve sana özel kampanyalarına ulaşabilirsin.
    - Stop the car...
    - What ?!
    - Stop the fuckin' car!

Lagerfeldim Şenlendirmişsin buraları

Yorum

Tuğlaların örülmesinde yardımcı olmazsak ne zaman olacağız Altuğ Hocam.

- Stop the car...
      - What ?!
      - Stop the fuckin' car!

Yorum

bu siteden terre d hermes aldım geçen aylarda aynı gün kargoya verdiler.hızlı bir şekilde elime ulaştı orijinalliğine lafım yok ama parfüm 2013 üretimiydi gerçi oda işime geldi

Yorum

ben de belki eski üretimdir diye Pi almıştım (hem de 100 lük) bir baktım 2016 üretimi siz şanslısınızzz matador

Yorum

• matador
            matador Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            biraz öyle oldu

Sadece dükkanlarda bulamadığım parfümleri internetten alıyorum. Daha önce Trendyol'dan hiç parfüm alışverişi yapmadım. İnternette onlarca şikayet hikayesi var ancak bazıları parfüm konusunda beklentileri gerçekçi olmayan kişilerden gelmiş gibi duruyor. Çok muntazam, jelatini tertemiz mühürlü ambalajları beğenmeyenleri, zaten jelatinsiz satılan kutu, şeffaf poşete konmuş diye şikayet edenleri gördüm.

Bu yüzden sizler bu siteyle ilgili olumlu veya olumsuz parfüm alışverişi deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Yorum

Ürünlerini direkt olarak ithalatçılardan alıyorlar. Parfüm bilmez işgüzarların yaptığı yorumlarına aldanmayın. Açık parfümden beğenip bunun orjinali daha kalıcıdır diyen kesimin şikeyetleri var çoğunlukla. Split yaparken de girip araştırdığım güvenilir yerlerden birisidir. İçiniz rahat olsun

Yorum

• Rayiha
              Rayiha Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Teşekkür ederim. Parfüm dışı alışverişlerimde -gerektiğinde iade süreçlerinde- hiç sorun yaşamadığım bir siteydi. Umarım parfüm konusunda da öyle olur.

Kesinlikle güvenilir bir site ve parfüm konusunda hiç sorun yaşamadım. Ayrıca Matrai'nin dediği gibi iade / kargolama gibi süreçler çok düzgün işliyor

Yorum

• Rayiha
              Rayiha Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Teşekkür ederim bilgi paylaşımınız için.

• Minty
              Minty Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Rica ederim :-)

Bazı parfümlerde ciddi indirimler var %20 civarı güvenilir midir? daha önce alışveriş yapan arkadaşlar var mı?

Yorum

• F.essence oud
              F.essence oud Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Çok alıverişim oldu hiçbir sıkıntı yaşamadım. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz

• DouglasCst
              DouglasCst Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              teşekkür ederim hocam

Trendyol başlığı mevcutken buraya yazayım. Arkadaşlar bildiğiniz üzere Trendyol, Morhipo, Hepsiburada vb. alışveriş sitelerinde çeşitli satıcılar mevcut. Trendyol'da ara ara denk geldiğim, bir görünüp kaybolan bazı satıcıların ürün fiyatları mantıklı değil. Özellikle herkesçe bilinen ve rağbet gören kokuların fiyatları göze çarpıyor. Çoğu arkadaşımız farkına varmıştır belki ama yine de dikkat diyelim.
            Son Düzenleme F.essence oud; 09-05-20, 22:55. Tarafından yapıldı.

Yorum

• orangeverte
              orangeverte Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Bilgilendirme için teşekkürler, dikkat etmekte fayda var

• F.essence oud
              F.essence oud Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Çok alışverişim oldu hiç sorun yaşamadım ama bazı fiyatlara dikkat etmek lazım.

Trendyoldan hiç parfüm alışverişim olmamıştı. Yorumlara bakılırsa güvenilir site. Ersin hocamın dediğini dikkate almak kaydıyla bundan sonra orayı da değerlendireyim diyorum

Yorum

Burada birşey sorsam. Trendyolda malum farklı farklı satıcılar satış yapıyor. Bunların trendyolda satış yapmaları hepsinin güvenilir olduğu manasina gelir mi ?

Yorum

Trendyolun güvenilirliği eskidendi. Şimdi yol geçen hanına döndü. Bir sürü sahte satan firma var. Şikayet etsen de herhangi bir aksiyon almıyorlar. Bir sürü mağdur insan var. Kesinlikle bilmediğiniz satıcıdan alışveriş yapmayın.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cctaymaz View Post
                  Trendyolun güvenilirliği eskidendi. Şimdi yol geçen hanına döndü. Bir sürü sahte satan firma var. Şikayet etsen de herhangi bir aksiyon almıyorlar. Bir sürü mağdur insan var. Kesinlikle bilmediğiniz satıcıdan alışveriş yapmayın.
                  Teşekkürler Çağdaş hocam, uyarınızı dikkate alacağım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: orangeverte View Post

Teşekkürler Çağdaş hocam, uyarınızı dikkate alacağım
                    Rica ederim. Aman dikkat

Yorum

İşleniyor...
                    X