Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Makyaj trendi

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Makyaj trendi

Makyaj trendi isimli alışveriş sitesinde parfümler bayağı indirime girmiş arkadaşlar kanınıza girmek gibi olmasın ama Serge Lutens un bois Vanille 100 lük 675 tl cidden çok iyi fiyat diğer parfümlerde hatırı sayılır ölçüde indirimde düşünen arkadaşlar varsa inceleyebilirler.

Bende Penhaligon's indiriminde değerlendirdim siteyi ve çok memnun kaldım.. Sipariş ve kargo süreci son derece başarılı..

Yorum

Sevgili arkadaşlar bu mağazadan parfüm alanlara sormak istediğim bir soru olacak; öncelikle ben de buradaki olumlu yorumlara istinaden narciso for her edp 50ml’in oldukça uygun olan fiyatını görünce kaçırmak istemedim ve aldım.. Parfüm büyük ihtimalle orijinal zira daha önce bildiğim ve kullandığım bir koku ancak aldığınız parfümlerde aracı firma amblemi var mıydı acaba? Örneğin narciso ürünlerinin aracısı arcon fakat aldığım parfüm ambalajında herhangi bir aracı firma ibaresi,etiketi vs. bulunmamakta.. Şimdiden teşekkür ederim!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Lostcode View Post
        Makyaj trendi isimli alışveriş sitesinde parfümler bayağı indirime girmiş arkadaşlar kanınıza girmek gibi olmasın ama Serge Lutens un bois Vanille 100 lük 675 tl cidden çok iyi fiyat diğer parfümlerde hatırı sayılır ölçüde indirimde düşünen arkadaşlar varsa inceleyebilirler.
        Uzun zamandır 850 TL olarak görüyorum.Siz baktığınızda ekstra bir indirim mi vardı ?

Yorum

• murrjm
          murrjm Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Teşekkürler Lostcode @Swann
          Şu an kalkmış ekstra indirim.Belki tekrar yapılır

• Myrkur
          Myrkur Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Bazen günün fırsatı şeklinde tek bir Serge Lutens parfümü 675'e inebiliyor. Black friday'de hepsi 675 TL idi. Section D'or serisi de 1500 TL idi

• Lostcode
          Lostcode Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Rica ederim murrjm
      İşleniyor...
      X