Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

TG Kozmetik

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• TG Kozmetik

Merhaba Arkadaşlar;

Bu firma hakkında bilgisi olan var mı? Bir yerde Amouage Türkiye distribütörü olduğunu gördüm. Kendi sitesinde de piyasaya göre biraz daha uygun fiyatlar. Bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim.

İlgili Linkler:

https://www.instagram.com/tgkozmetik/?hl=tr

https://www.instagram.com/amouage_turkey/?hl=tr
    Son Düzenleme cctaymaz; 10-05-20, 19:11. Tarafından yapıldı.

Ben Haker Grubunun Amouage ile birlikte birçok markanın ülkemizde resmi distribütörü olduğunu biliyorum. TG Kozmetik belki resmi distribütörden aldığı ürünleri düşük kâr marjı ile satıyordur ya da farklı ülkelerin distribütörlerinden ithal ediyordur bir fikrim yok. Haker grubunun linklerini de aşağıya bırakıyorum.

http://www.haker.com.tr

https://www.instagram.com/hakergroup/?hl=en

Yorum

• xPixa
      xPixa Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Kesinlikle resmi distribütör olmadıkları aşikar. Muhtemelen paralel ithalat yapıyorlar. Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri ya da benzeri bir ülkenin resmi distribütöründen topluca Amouage parfümleri ithal edip satıyorlardır.

• cctaymaz
      cctaymaz Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Ben de Uzay'ın bir paylaşımında gördüm. Kayıtlı hikayelerinin birinde etiketli olarak. Sorun çıkar mı yani sizce

• xPixa
      xPixa Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Uzay ve benzeri birçok lokal parfümeri resmi distribütör dışında bu tip firmalardan parfüm tedarik ediyor galiba. Muhtemelen sorun çıkmaz hocam. Alışveriş yapacaksanız şu dönemde hangi kargo şirketi ile çalıştıklarını ve parfümün stokta olup olmadığını öğrenmeden sipariş vermeyin derim.

Pek fazla çeşit yok ama piyasaya göre fiyatlar uygun gözüküyor.

Yorum

Bilgi için teşekkürler Çağdaş hocam Fiyatlar uygunmuş, amouageler Umman üretimi mi acaba?

Yorum

orangeverte Rica ederim. Bilgim yok hocam sormak lazım. Bu ara Amouage lara taktım kafayı. Araştırma yaparken buldum. Umarım herkesin işine yarar. Bana da çok uygun geldi fiyatlar.

Yorum

TG Kozmetik Distribütör bir firma.

Profumum Roma ve Franck Mullerin resmi distribütörü. Eğer bu Covid 19 vakası patlamamış olsaydı bu ay içinde Parfum d'Empire de ilk partileri TR ye gelmiş ve satışa başlamış olacaktı. Bu süreç şimdilik biraz uzadı.

Bunun yanında:

Amouage
          Maison Francis Kurkdjian
          Xerjoff
          Tiziana Terenzi gibi markaları da paralel ithalat olarak getiriyor.

Bir dip not daha PerfumePoint grubunun niche kolu oluyor kendileri. Yani güvenebilirsiniz bir sorun yok.

Yorum

• cctaymaz
            cctaymaz Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Bilgilendirme için teşekkürler Altuğ hocam.

Amuajlarda neden Umman mı diye soruluyor? Farklı bir üretim yeri mi var Fransa vb. gibi?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: puredistance View Post
            Amuajlarda neden Umman mı diye soruluyor? Farklı bir üretim yeri mi var Fransa vb. gibi?
            Ingiltere (UK) üretimi olanlar da var. Genelde Umman üretiminin daha iyi olduğu söyleniyor. Üstadlar bu konuda daha sağlam bilgi verebilirler diye düşünüyorum

Yorum

matrai Altuğ hocam TG'nin sitesindeki amouageler Umman üretimi mi ingiltere mi bilginiz var mı?

Yorum

• matrai
                matrai Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Umman hocam

• orangeverte
                orangeverte Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Teşekkürler Altuğ hocam.

matrai PerfumePoint Günerler kozmetik bünyesindeydi. Bu TG Kozmetik de Günerler grubuna ait bir firma mı ?

Yorum

• matrai
                matrai Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Kardeş firmalar

• xPixa
                xPixa Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Tamamdır sağolun hocam
            İşleniyor...
            X