Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

İstanbul Parfümeri

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• İstanbul Parfümeri

Beylikdüzü Atrium çarşıda dükkanı bulunan ve daha çok designer ağırlıklı olsa da hatrı sayılacak şekilde niche markayı da dükkanında bulunduran, N11 üzerinden de İSTANBULPARFÜMERİ ismiyle satış yapan, tüm ürünlerine kefil olduğum parfümeridir. Sahibi Cuma Bülbül özellikle bize Yüksel ML li Düşük Ücretliler splitinde oldukça yardımı olmuştur. O splitteki parfümlerin %80 i bu mağazadan alınmıştır. İsmi çok fazla geçmeyen ama bence ilgiyi hakeden bir parfümeri. Özellikle Cuma beyin dostça tavrı ve esnaflığı için ve splitteki yardımlarından dolayı kendisine çokça teşekkür ederek bu başlık sayesinde güzel bir referans vermek istedim

Daha önce ben de 4-5 kez alışveriş yapmıştım memnun kaldım. Cuma Bey gereken yardımı da yapar fiyat konusunda.

Yorum

Kendisinden 2 tane parfüm aldım güzel bir esnaf memnunum kendisinden yine alışverişim olacak illaki

Yorum

Yüksek mlliler splitini kaçırdım ama fiyatları gördüğümde şuanki kurlarla falan valla imkansız fiyatlar vermiş Cuma bey eline sağlık

Yorum

Fiyat konusunda en makul mağazalardan birisi.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Ziyaret etmekte fayda var.Teşekkürler Altuğ Hocam

Yorum

N11 üzerinden siparislerim oldu memnun kaldim , evime 2 bucuk saat kadar uzaklikda oldugunu bilmiyodum . Avrupa yakasina gecersem bigün ugramak isterim.

Yorum

Istagram üzerinden de istediğiniz sorulara memnuniyetle cevap veriyorlar, çok daha hızlı iletişime geçebiliyorsunuz.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Benimde bizzat gidip alisveris yaptigim. Alisveris yapmasamda ayda bir gidip cayini ictigim muhabbet ettigim bir parfumeri.

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Bu satıcıyı merak ediyordum, tereddütlerim de vardı acaba biliniyor mu güvenilir mi diye ama şu başlığı gördükten sonra rahatladım diyebilirim.

Not: Instagram sayfalarına baktığımda tester parfüm satışı da yaptıklarını gördüm. Malum tester kelimesi günümüzde sahte parfümün kılıf geçirilmiş hali. Tabiki de çok çok az da olsa gerçek tester (her ne kadar adı üzerinde tester yani satılması yasak olan sadece denenmesi için mağazalara gönderilen olsa bile bizim ülkede satılıyor) var ama insan yine de "mi acaba" demeden edemiyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: xPixa
                      Bu satıcıyı merak ediyordum, tereddütlerim de vardı acaba biliniyor mu güvenilir mi diye ama şu başlığı gördükten sonra rahatladım diyebilirim.

Not: Instagram sayfalarına baktığımda tester parfüm satışı da yaptıklarını gördüm. Malum tester kelimesi günümüzde sahte parfümün kılıf geçirilmiş hali. Tabiki de çok çok az da olsa gerçek tester (her ne kadar adı üzerinde tester yani satılması yasak olan sadece denenmesi için mağazalara gönderilen olsa bile bizim ülkede satılıyor) var ama insan yine de "mi acaba" demeden edemiyor.
                      Çınar hocam yurtdışında tester satışı çok daha yaygın aslında hatta internet sitelerinde bile satılacak kadar yaygın. Fragrancd.net fragrancex yada notino gibi sitelerin hepsinde tester da mevcut, ama fiyatlar arasında çok fark yok. Türkiyede ise tester olunca fiyat baya düşüyor ve aşırı yaygın,, bu satıcıyla ilgili ise ‘yüksek ml düşük fiyat spliti’ benim son zamanlarda gördüğüm en en uygun fiyatlı splitti o açıdan bu satıcıya teşekkürü borç bilirim her ne kadar o dönem katılamamış olsamda, Tabi bu fırsatı yakalayan Altug beyede.

Yorum

Tester bir parfüm sordum fiyati uygun geldi. Ama güvenilir mi bilemedim. Daha önceden alışveriş yapmış olan arkadaşlar yardımcı olabilirseler sevinirim.

Yorum

bende alışveriş yaptım kokularda herhangi bir sıkıntı yok.

Yorum

Tester=??????. Hiçbir şekilde emin olamazsınız.

Yorum

Altug beyin referans mesajı var hocam şahsen ben Cuma beyi tanımasam da bu referans mesajı yeterli olurdu güvenirdim, ama zaten tanıştım gayet düzgün bir beyfendi şahsen bence şüpheniz olmasın. tester konusunda ise ben tercih etmiyorum ancak noktada çokça tester satışı oluyor niye alınıyor çünkü muhip beye güveniliyor, burdada cuma beye güveniyorsanız alın yoksa almayın tester diye vazgecmeyin derim ben.

Yorum

İşleniyor...
                              X