Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Thierry Mugler

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Thierry Mugler

Click image for larger version  Name:	thierry-mugler-logo.jpg Views:	1 Size:	120.0 KB ID:	19562

Fransız moda tasarımcısı ve fotoğrafçı. Thierry Mugler ilk parfümü Angel ı 1992 piyasaya sürdükten sonra aslında parfüm algısını baştan sona değiştirdi. O ana kadarki parfüm modası bir anda çöp oldu ve yeni bir akım başladı. İşte böyle bir öneme sahiptir bu marka. Akımları izleyen değil yön veren çizgide. Bu işide oldukça iyi başarıyor her çıkarttığı parfüm de çıtayı bir üste taşıma arzusu bu olsa gerek. Gerçekten takdiri hakeden bir marka.

Bu zamana kadar çalıştıkları parfümörler Christophe Laudamiel, Alberto Morillas, Jacques Huclier, Quentin Bisch, Christine Nagel, Dominique Ropion, Laurent Bruyere, Veronique Nyberg, Pierre Aulas, Olivier Cresp, Yves de Chirin, Aurelien Guichard, Amandine Marie, Dorothee Piot, Francoise Caron, Oliver Cresp, Louise Turner, Nathalie Feisthauer, Jean-Christophe Herault, Olivier Polge, Alexis Dadier, Fabrice Pellegrin, Nathalie Lorson, Domitille Bertier, Daphne Bugey, Mane and Serge Majoullier. gibi oldukça kalabalık ve kaliteli bir liste

Bu zamana kadar çıkarttıkları parfümlerden öne çıkanlara göz atacak olursak

Angel
    A*Men
    Alien
    Pure Havane
    Pure Malt

gibi parfümleri yazsak yeterli olacaktır

pure havane ve pure wood favorilerim.

Yorum

Şekerli tatlı gurme furyasının öncülerinden diyebiliriz bu abimize. Oldukça ilginç bir şahıstır.

Thierry Mugler - Pure Body
      Click image for larger version  Name:	mugler.jpg Views:	1 Size:	68.1 KB ID:	19567

Yorum

pure havane ve malt kimsenin bilmediği bir yerde oğluma bırakıcam

Yorum

bu angeli bir tek ben sevemediğim herhalde bence en iyi parfümleri pure malt ve havane

Yorum

Yazmayı unutmuşum Gourmand akımının yaratıcısıdır Thierry Mugler

Yorum

Designer kategorisinde olmasına rağmen çok kaliteli işlere adım atan fiyat ve performans olarak gayet tatmin edici olan bir marka.

Yorum

A*Men serisinden nefret ettiğim için bu firmanın başka bir parfümünü denememeye yemin ettim.

Yorum

Thierry mugler angel (bayan versiyonu) ile Angel star arasında ne fark var bilenler aydınlatabilir mi?

Yorum

• Rayiha
                    Rayiha Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Yerli sitelerde "Star" adıyla gördüklerim sanıyorum ki şişe tipi ile ilgili. Ama veritabanlarında adında "star" adının geçtiği flankerlar var.

L'Oreal'e satıldıktan sonra parfümlerin kötü yönde reformüle edildiğine ilişkin epey söylenti var.

Yorum

Türkiyede acilen bir distribütörle anlaşmaları gerekiyor. Designer tayfadaki böyle güzel bir markadan mahrum kalmamız kötü oluyor.

Yorum

Hala distribütör sorunu çözememiş firma kokları resmen karaborsa oldu. Ne yapsak forum olarak bir şirket kurul biz mi ithal etsek. 🙂

Yorum

Orjinal yazı sahibi: furkan1001 View Post
                        Hala distribütör sorunu çözememiş firma kokları resmen karaborsa oldu. Ne yapsak forum olarak bir şirket kurul biz mi ithal etsek. 🙂
                        Geçen senelerde aldığım Pure Malt'tan sonra yine bir karanlık döneme girildi -ki halen bu karanlık dönemin içerisinde olmalıyız sanırım, ben de uzun bir süredir Ultra Zest bulamıyorum.

Sahi biz ne zaman bu kadar böyle tefâriksiz
                        bir toplum olduk? Yazık...

Yorum

• furkan1001
                          furkan1001 Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Yani pahalı bir marka olsa ilaveten talep olmasa kabul edeceğim ama fiyatlar piyasaya göre normal ve satılan bir marka neden gelmiyor çözemiyorum kim Türkiye temsil haklarını alırsa iyi kazanç sağlar ama kimse de el atmıyor olaya garip gerçekten.

En sevdiğim designer markalarından biri...

Yorum

İşleniyor...
                        X