Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Kokulu Mum Bulabileceğimiz Yerler

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Bu bilgiler süper oldu.
    Tek tek inceleyeceğim.
    dewnew para tuzağı konusunda bende aynı fikirdeyim. O nedenle ucuza ve iyi bir şey bulabilir miyim arayışındayım.
    Leto bunlarada bakayım
    anigemini özellikle önereceğiniz var mı?

Yorum

• anigemini
      anigemini Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Fresh Cut Roses adı üzerinde Taze Kesilmiş Güller favorim. Madagascan Orchid, Midnight Jasmine'de güzel. Aslında çeşit olarak 100ün üzerinde ama hepsi burda bulunmuyor. Ben çiçeklileri seviyorum ev ortamında baharatlılar beni boğuyor. Atalier Rebul'dan bir oda kokusu almıştım, koku olarak çok güzel ama tüm gün koklamak için değil.

Bu arada gayet basit mum yapim kitleri de satiliyor. Hamuruna ekleyeceginiz halis muhlis vetiver, paculi yaglariyla (defne nuka'dan alabilirsiniz) benim diyen mumdan 10da1i fiyatina daha iyi kokar

Yorum

Oda kokusu icin N11 de lemongrass markasina rastladim. Deneyecegim

Yorum

Rebul iyidir.

Yorum

Zara home'da da güzel seçenekler bulunuyor. Gardenya temelli olanını bayağı beğendim.

Yorum

Ikea Turkiye websitesinde dogru durust tanitamamis fakat yeni cikan OSYNLIG serisi Byredo isbirligiyle yapildi ve kokulari mukemmel.
            Bu fakir kardesiniz de urun gelistirmede aktif oldu, kefilim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Leto View Post
              Ikea Turkiye websitesinde dogru durust tanitamamis fakat yeni cikan OSYNLIG serisi Byredo isbirligiyle yapildi ve kokulari mukemmel.
              Bu fakir kardesiniz de urun gelistirmede aktif oldu, kefilim
              TR mağazasında 15-16 çeşit bulunuyor sanırım. Sizin içlerinden özellikle tavsiye edecekleriniz var mı?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: puredistance View Post

TR mağazasında 15-16 çeşit bulunuyor sanırım. Sizin içlerinden özellikle tavsiye edecekleriniz var mı?
                Ben feslegenli, sandalli ve amberli olan uc modeli begeniyorum

Yorum

Peki ev kokusu için hangisini tercih edersiniz, Koku çubuğu, mum yada sprey ?

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Ankara'da olanlar için Perfume Atelier diye bir mağaza mevcut Çankaya'da.. sanırım internet siteside açıldı, mumları çok güzel tercih edebilirsiniz

Yorum

H&M,Zara home,Atekier rebul,Jo Malone, Fiolas, Diptique, Echoes internet alışverişi yapabilirsiniz.

Yorum

İşleniyor...
                      X