Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Kokulu mumlar hakkında fikirleriniz?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Kokulu mumlar hakkında fikirleriniz?

Herkese merhabalar,
    Kokulu mumların performansı hakkında ne düşünüyorsunuz?
    Oda kokusu, tütsü vb. gibi ürünlerle karşılaştırıldığında nasıllar?
    Fiyat olarak özellikle bazı markaların çok uçuk olması hakkında ne düşünüyorsunuz?
    Genel olarak kullanmaktan memnun musunuz?

Aklıma gelen bazı soruları sormak istedim, bahsetmek istediğiniz başka özellikler olursa lütfen çekinmeyin.

Ben cok seviyorum... bir cesit tütsü... goruntusunu seviyorum... enerjisini seviyorum... kokularini seviyorum...
    Jo Malone mumlari biraz pahali olsa da guzeller...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Şu anda, dev gibi bir Baobab markalı kokulu mum yanıyor evde ve nefis kokusu bütün evi kaplamış durumda ama dış camı kırılmış olduğu için bize bedava gelmiş olmasa ne kadar kaliteli olursa olsun bu fiyatlara böyle bir ürün almam.

Yorum

Baobab ı bilmiyordum gerçekten baya fiyatlıymış. Fiyat kalite açısından tavsiye edebileceğiniz mum ve oda kokuları varmıdır acaba?

Yorum

• Medea
          Medea Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Bana sorduysanız, pek ilgilendiğim bir konu değil aslında... Sadece, Vakko'da çok yüksek fiyatla satılan ithal mumların çatlağı, kırığı olanları satıştan çekilince giriyor bizim eve kokulu mumlar. Geçenlerde bir tane daha geldi kocaman, o daha yazlık bir kokuya benziyor. Bir de birkaç yıldır kutusunda duran var, amberli, dumansı ve çiçeksi bir kokusu var. Şu anda kullandığım ise tarçınlı, vanilyalı, sıcak, tatlı, iç ısıtan, çok kış kokusu. İyi bir niş parfüm kalitesinde diyebilirim rahatlıkla. Koku profili ve yayılım olarak muhteşemler de fiyatları bir asgari ücretlinin 2 aylık gelir toplamından fazla olunca insan bi oha diyor gayri ihtiyari... Bir de, büyüklüklerine oranla hızlı tükendiklerini gözlemliyorum.

Bende simdi baktim... hey massallah.. o ne fiyat ole... Niyeki acaba?
        Bi ara mum yapmaya sarmistim... ne kadar ucuz bir urun aslinda... parami nereye harcasam diye dusunenler icin zaar...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Herkese merhaba, 2 hafta öncesine kadar bu tarzlar şeyler hiç kullanmazdık. 2 hafta önce Sabiha Gökçen Havaalanı İçhatlarından uçarken oradaki parfüm mağazasından Tom Frank Tobacco Crystal parfüm aldım. Onunla birlikte Tom Frank kokulu mumlarında kampanyaları olduğunu öğrendik bir tanede denemek maksatlı Tom Frank mumunu aldık. Beklediğimizden çok çok iyi çıktı. Gerek kokusu olsun gerekse dış camı olsun inanılmaz şık dekoratif amaçlı olarakta çok güzel duruyor. Kokulu mum almak isteyenlere şiddetle tavsiye ederim.

Yorum

İşleniyor...
          X