Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Parfums de Marly - Carlisle

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Parfums de Marly - Carlisle

Click image for larger version

Name:	carlisle.jpg
Views:	3326
Size:	114.3 KB
ID:	94887

Bazı parfümlerde detaya inmeden sadece kokunun keyfini sürerim. Tüm mod değişir, kılık kıyafet ona uyar vs.

İşin garip yanı Carlisle kendime yakın bulduğum bi' profile sahip olmamasına rağmen çok çok keyif verdi bana.
    Koklarken yeşil elma parçalarına takılı kalmış çok lezzetli safran, etrafta gezinen ferah kakuleler, küçücük bi' tutam tarçın, hafif serpilmiş kakao tozları kendini ilk belli edenler oldu. Bunlar karışa dururken uzun bi' süre geçiyor zaten. Bu süre içerisinde parfümün karakterinin çeşitli yanlarını kullanıcı kendine özgü bi' şekilde yorumlayabilir. Ben iki karakter yakaladım mesela; Elit bi' partide maskeli bi' Casanova ve loş ışıklar altında Dizzy Gillespie dinleyen zengin bi' Jazz aşığı.

Sıcak vanilyalar ve onlara eşlik edip perdeleri indirmeye hazırlanan paçuli... Açılış evresi sonu ve kapanışa ilk adımda yer yer markanın neredeyse imzası haline gelen Herod'un siluetine rastladım. Hatta biraz Layton biraz Herod birleşimi de diyebilirim. Bazı aromatik otlar, sıcak baharatlarda geziniyor havada dikkatli koklarsanız ama ben ilk cümlemde belirttiğim gibi notalara fazla kapılmadan devam etmeye çalıştım.

Bu selam göndermelere rağmen Carlisle kendi ayakları üzerinde durabilen çekici bi' parfüm. Üzerinizde koklayanların beğenmeme olasılığı çok düşük. Her ortama ayak uydurabilir artısının yanında ışıltılı, güçlü ve ben buradayım diyor. Bu sesi duymak size kalmış.

Kalıcılık ve yayılım oldukça başarılı. Dikkat çekmeniz için elinden gelenin en iyisini yapıyor ve bunu başarıyor. Her iki cins için de uygun olduğunu söyleyebilirim.
    Astronomik fiyatını güzellik kusuru olarak görüyorum ve beğendiğim bi' Marly çalışması olarak hafızama yerleştiriyorum.

- Stop the car...
    - What ?!
    - Stop the fuckin' car!

Ağzına sağlık hocam

Yorum

Hımmm merak ettim .
      Denensin
      Teşekkürler Lagerfeld

Yorum

Kalemine burnuna sağlık Lagerfeld

Yorum

erdembaba murrjm matrai

Ben teşekkür ederim dostlar. ​​​​​​​
          - Stop the car...
          - What ?!
          - Stop the fuckin' car!

Yorum

Harika bir parfüm.
            Açılışta Herod'u anımsatıyor ama daha ağır ve karanlık bir parfüm.
            Drydown ise Layton'a oldukça benziyor, zaten alt notaları aynı.

Yorum

• Lagerfeld
              Lagerfeld Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              İkisini de yakaladım zaten içerde.

Kalemine sağlık gourmand kokuları artık pes geçiyorum ama ilgimi kazandı sayende deneyeceğim

Yorum

• Lagerfeld
              Lagerfeld Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Azzura Azzura hocam sen daha yoğun, dolgun, siyah kokuları seviyorsun diye düşünüyorum. Bi' dene tabi. Parfüm bu sağı solu belli olmayan sıvılar. Ayrıca teşekkür ederim.
              (:

Güzel anlatımınız için teşekkürler. İlgimi çok çekti. Bunda anlatımınızın etkisi büyük oldu
            estefanyen

Yorum

• Lagerfeld
              Lagerfeld Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              ali sevgili Herod ile beraber deneyin o halde, imzasından esintiler bulacak mı merak ederim şimdi. Yorumlarınızı bekliyor olacağım. Ve teşekkür ediyorum. (:

Orjinal yazı sahibi: ali View Post
            Güzel anlatımınız için teşekkürler. İlgimi çok çekti. Bunda anlatımınızın etkisi büyük oldu
            Elinize dilinize sağlık sevgili üstadım...
            dün akasya akşamında ki dostlarımla güzel sohbetimizde mevzusu geçmişti deneyelim denedim hatırlamıyorum merak ediyorum vs diye...hatta kulaklarınız çınlattık affınıza sığınarak...
            çok güzel bir koku olduğunu hatırlıyorum fakat hafızamdan gitmiş en kısa sürede deneyerek dönüş yapacağım size
            aklıma da bu şarkı geldi ayrıca ; Belinda Carlisle - La Luna

https://www.youtube.com/watch?v=1RergWOAFoc
            İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Lagerfeld
              Lagerfeld Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Herod Rica ederim ne demek Bol keyifli sohbetleriniz daim olsun.
              Ayrıca Belinda'nın Heaven Is A Place On Earth parçasından sonraki en sevdiğim parçasını paylaştın. Şahane.

• Herod
              Herod Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              öyle şarkılar kalmadı artık mirim

Bu akşam kullandım yukardada belirttiğin gibi bazı yönleri Herod dan izler taşıyor. Herodun içindeki bazı baskın notaların dozajı arttırılırsa sanırım Carlisleye ulaşılabilir. Ne yalan söyleyim Herod un şu anki halinden çok daha güzel

Yorum

benimde ilgimi çekti bir herod hayranı olarak

Yorum

Çok şık güzel,samimi bi yorum olmuş. Yüreginize saglik . Bir defa deneme şansi buldum . Gerçekten anlatıldigi gibi rafine bi koku oldugunu düşünüyorum bende .

Yorum

• Lagerfeld
                Lagerfeld Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Kadir.tbk Teşekkür ederim Kadir hocam, keyfini sürmeniz dileğiyle.

Denedim.Bayıldım !

Yorum

• Lagerfeld
                Lagerfeld Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                murrjm Zaten sana çok yakışır.

Ayrıca tanışmama vesile olan sevgili matrai ye teşekkürlerimi ileteyim buradan da.

matrai hocamdan aldığım dekantı ilk denediğimde ne yalan söyleyim layton ve pegasus kadar beğenmemiştim, dün tekrar denedim ve çok beğendim, kalıcığıda inanılmaz

Yorum

Kalıcılık baya iyi, kokuda insanı sarıyor güzel bir parfüm

Yorum

İşleniyor...
                X