Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Tiziana Terenzi Ursa

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

takibimde araştırıyorum en yakın zamanda denemem gerekiyor

Yorum

• promesta
      promesta Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Senin zevkini az çok bilen birisi olarak çok da beğeneceğini düşünmüyorum Burhan Dostum

• Pi-jeY
      Pi-jeY Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      hocam bir şans vericem ona bunu hak ediyor o D

İlk denediğim andan beri yüzlerce koku içinde yeri herzaman ilk 5 tedir,abartı konusuna katılmıyorum onlar yetersiz bile bence,kalıcılık farkedilirlik çok yüksek,ilk açılış sepette duran kırmızı elmalardan çürümeye başlayanın elmanın kokusu hafif ekşi.5-6 saat sonra bile ara burnuma geliyor kokusu,bir çok parfümde kokuyu kaybedip algılayamaya biliyorsunuz,farkedemiyorsunuz,terenzi nadir bir örnektir.

Yorum

Benimde cogu kez sevmeye calistigim parfumlerden birtanesi ama malesef kullanmasi kolay degil. Ozellikle acilis, cok hayvansal, bundan sonra biraz tatlilassada, genede pek kolay sevilebilir yani yok. Tabi sevene lafim yok ancak kesinlikle benim kisiligime uymuyor.
      Terenzi kopya parfum markalarindan biri oldugunu dusunen biri olarak, buda onlardan birtanesi. Terenzi'nin parfumlere farkli notalar ekledigini dusunuyorum, ama base de gene bir parfumun kopyasi genelde.
      Luna Serisinde Orion daha iyi geldi bana, ne kadar Aventus'a benzetilsede, aslinda bence Byredo Oud Immortel kopyasi ve gercekden iyi bir parfum.

Yorum

• Kadir.tbk
        Kadir.tbk Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Orıon bencede iyi ..

Orjinal yazı sahibi: ParfumYorumlari View Post
      Benimde cogu kez sevmeye calistigim parfumlerden birtanesi ama malesef kullanmasi kolay degil. Ozellikle acilis, cok hayvansal, bundan sonra biraz tatlilassada, genede pek kolay sevilebilir yani yok. Tabi sevene lafim yok ancak kesinlikle benim kisiligime uymuyor.
      Terenzi kopya parfum markalarindan biri oldugunu dusunen biri olarak, buda onlardan birtanesi. Terenzi'nin parfumlere farkli notalar ekledigini dusunuyorum, ama base de gene bir parfumun kopyasi genelde.
      Luna Serisinde Orion daha iyi geldi bana, ne kadar Aventus'a benzetilsede, aslinda bence Byredo Oud Immortel kopyasi ve gercekden iyi bir parfum.
      Burak hocam hoşgeldin

Yorum

Benim de hem sevip hem kullanmadığım yegane parfümdür enteresan bir şekilde. Sanırım sth extreme i çok daha tercih edeceğim.

Yorum

Kisaltmalar basligi var miydi?bu sth ne hangi parfum acaba?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Byodorr View Post
          Kisaltmalar basligi var miydi?bu sth ne hangi parfum acaba?

Yeni başlayanlar için özellikle çok sorun yaratan bir konudur yapmış olduğumuz kısaltmalar. Bunlar acaba ne demek istedi diye kendi kendilerine

Yorum

Orjinal yazı sahibi: matrai View Post

Cok tesekkurler..

Yorum

Bu sırada terimler sözlüğünde yazmıyor ama STH Straight to heaven

Yorum

Her zaman ilk 5 te 😂

Yorum

Tiziana Terenzi'den çıkmış ve "budur" diyebildiğim tek parfüm sanırım.

Yorum

• ali
                    ali Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Katılıyorum, sanırım L. neroyu da ekleyecegim ben 😊

• cornelius
                    cornelius Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Laudano da eklenebilir aslında, aynen.

İki defa denedim,ikisinde de sınıfta kaldı..Bu hafta üçüncü deneme için çıkartma yapacağım

Yorum

• matrai
                    matrai Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Bende senin gibi sürekli deneyen taraftayım Bir türlü kanımız uyuşmadı
                    Son Düzenleme matrai; 24-05-18, 14:06. Tarafından yapıldı.

Koku türü olarak genel beğeniye pek açık olduğunu düşünmüyorum. Tam bir Sev yada Nefret Et parfümü olmuş. Ocak ayında kullandığımda çok yakın bir arkadaşım artık ne zaman güzel kokan bir parfüm kullanmayı düşünüyorsun demişti ursa için. İlginçtir ki ofis çalışanlarım da çok beğenmişti. Yine de bir dekant daha alıp şans vermeyi düşünüyorum

Yorum

STH'nin kendinden daha güzel olan çakması. Elimdeki eski dekant buram buram hayvansal kokarken, yenilerde edindiğim dekant daha genel beğeni kokusu gibi. Belki de batchler arasında fark vardır.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• ali
                      ali Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Terenzi'nin başka bir parfümünde de farklı kokuyor denildiğini biliyorum. Sanırım batchler arası çok fark oluyor.

Killian Straigth To Heaven, , GDG - Wonderwood, TT - Laudane Nero , TT Orion, Creed - Aventus ...

Falan denmiş ama, şahsi acemi görüşüm, tüm bu anılan kokuların bir kaç seviye üstünde olduğu..

Hepsinin üstünde, niche ötesi..

TT benim için URSA'dır...

Yorum

• caliban
                      caliban Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Ben de yazdığınız parfümlerden daha iyi olduğunu düşünüyorum. İlginç bir çekiciliği var.
                  İşleniyor...
                  X