Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Tiziana Terenzi Ursa

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

İlk yorumumu Ursa'ya yapmak istedim. Öncelikle sitede yazan yorumlar incelemeler vs okuduktan sonra epey beni korkutan bir parfümdü. Bir ara şaka amaçlı birilerinin üzerine sıkıp kaçarım diye düşünmedim değil!! Altuğ Bey'den aldığım dekandı ilk denediğim de o açılıştaki insanları rahatsız edecek kokuyu ben alamadım hatta zaman geçtikçe daha yumuşak ve güzel koku haline geldi benim tenimde, kalıcılığı 8-10 saati buldu. Killian STH ile karşılaştırmalar yapılmış, ben kesinlikle Ursa'yı tercih ederim. Şimdilik bu kadar umarım ilk yorum için yeterli bir şeyler yaza bilmişimdir.

Yorum

• Medea
      Medea Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Tamamen aynı fikirdeyim. Ursa, STH'nin başlayıp da bitiremediği işi tamamlamayı başarmış bir parfüm benim için. Açılışının da son derece abartıldığını düşünüyorum. Ona gelene kadar daha neler var burun büktüren. Bugüne kadar da hiçbir kullanımımda çevremden rahatsızlık duyduğunu belirtene rastlamadım. Buna karşılık çok beğendiğini söyleyen ve ismini soran oldu.

Performans olarak evet Ursa ama koku güzelliği olarak STH bana daha çok yakın duruyor. Sanırım rum kullanımından kaynaklı.

Yorum

Açılış,orta notalar ve son fazları gayet iyi bir parfüm.Bir kere daha yazmıştım.Bu Paolo kopyacı ama iyi bir kopyacı.Hali hazırdaki bazı parfümlerin eksiklerini görüp, onları kusursuza yakın hale getiriyor.Açılış deyince,şimdi bileklerime MFK Apls sıktım.

Yorum

yeni üretimlerinde başlangıç kısmındaki hayvasallığın törpülendiği yazılmış yabancı forumlarda yeni üretimleri kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DouglasCst View Post
          yeni üretimlerinde başlangıç kısmındaki hayvasallığın törpülendiği yazılmış yabancı forumlarda yeni üretimleri kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?
          Yazık etmezler inşallah ursa ya.. şişeli alınacaklar listemdeydi..

Yorum

Oud deri rom paçuli kuru meyve Tütün tütsü Allah ne verdiyse var parfümde ama bu kadar sert açılan burun yoran bir parfümün kalıcılığı benim tenimde çok zayıf. Fiyatına göre yinede işin hakkını veriyor bence.

Yorum

katmanlı egzantirik koku kaliteli içerik olduğu belli olan kokulardan

Yorum

İşleniyor...
              X