Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Piotr Czarnecki Venom of Angel

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Piotr Czarnecki Venom of Angel

Click image for larger versionName:	375x500.49272.jpgViews:	1Size:	29.4 KBID:	82842

Piotr Czarnecki Venom of Angel: Polonyalı bir parfüm evi. Aslında dikkatlerimizi ilginç şişe tasarımına sahip Shihan Sensei ile çekmişti. Shihan’dan sonra markaya genel olarak bir göz atmaya karar verdim ve şimdilik ilk misafir Venom of Angel. Yanılmıyorsam “melek zehri” demek. Bir meleğin zehri nasıl olabilir ki? Tahayyül ettiğim şey ile parfümün içeriği kısmen oturuyor desem yanlış olmaz. Çok parlak bir tatlılık ve yumuşak çikolatamsı beyaz bir hissi var parfümün. Özellikle başlarında bu hissiyat oldukça fazla. Aslında jenerik bir koku gibi görünüyor. Çok fazla bir yenilik sunuyor diyemem bunun paralelinde. Orta kısımlardan itibaren devreye kuru baharatlar ve olibanum (frankincense sanırım) girmeye başlıyor ve başlangıcındaki o kırık beyaz algıyı biraz daha karakterize etmeye başlıyor gibi. Her daim beyaz çikolata tadı algılamak mümkün. Zaten beyaz çikolata, Hindistan cevizi ve şeker kamışı parfümün başrolünü oynuyor. Kapanışı ise yine beyaz çikolata esintileriyle, çok hafif bir aromatik tatlılıkla, kuru baharatlar yapıyor. Her ne kadar gurme gibi de görünse aslında bir yere de oturmuyor. Yine de gurme sınıfına yakın buldum ama. Çok yenilikçi bir parfüm gibi gelmedi bana. Haliyle malzeme kalitesi ve ortalamanın üstündeki performansı ile gün içinde her daim kullanılabilecek, bu tarzı sevenlere keyif verebilecek bir parfüm olmuş. Feminen kullanıma daha uygun gibi geldi. Özellikle üst-orta kısımlar. İsminin altında kalan bir tasarım bence. 6/10.
    Son Düzenleme cantona8; 06-08-18, 16:21. Tarafından yapıldı.
İşleniyor...
X