Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Tom Ford Oud Wood İntense

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Tom Ford Oud Wood İntense

Click image for larger version

Name:	oud wood intense.jpg
Views:	1571
Size:	105.9 KB
ID:	81135

Tom Ford'un isimlendirme ve lansman hatası yaparak yeterince tanıtamadığı ve anlatamadığına inandığım bir parfüm Oud Wood İntense. Tom Ford Oud Wood ile neredeyse hiçbir benzerliğin olmadığı bambaşka bir parfüm kesinlikle. Neden Oud Wood İntense ismi kullanılmış anlamak mümkün değil. Böyle bir isimlendirmede aynı parfümün daha yoğun bir versiyonu izlenimini çıkartan bir tek ben değilim herhalde.

Karanlık, kuru, kesif, keskin, hayvansı, retro havası olan, maskülen bir deri ve odunsu kombinasyonu.

İlk 2 saat boyunca ağır ve depresif bir yapıda ilerleyen deri parfümü kıvamında olan Oud Wood İntense bu sürenin sorunda yeşil notalarla biraz daha bu kıvamdan sıyrılıp kuru odunsu bir yapıya oturuyor ve uzun süre bu şekilde devam ettikten sonra tenden ayrılıyor.

Name:	dodge charger.jpg
Views:	1515
Size:	82.8 KB
ID:	81136

Tıpkı içi deri döşeme olan bir siyah 1970 model Dodge Charger R/T ın içindeymişsiniz gibi bir hissiyatı var parfümün. Maço ve ele avuca sığmaz bir tarafı var. Hem kirli hem çekici. Onu özel kılan tarafı bu. Kesinlikle temiz kokmuyor, onun kirlilikten gelen kendine has bir seksiliği var.

Name:	american-chopper-about-the-show-hero.jpg
Views:	1330
Size:	319.0 KB
ID:	81137

Oud Wood tarzı elegant bir kokuyla karşılaşacağınızı düşünüyorsanız bu kafadan kesinlikle sıyrılın. Çünkü o takım elbise giyen beyaz yakalı değil, özgür ruhlu, kirli sakallı, deri ceket ve pantolunu olan bandanalı bir chopper tutkunu.

Kalıcılığı ve farkedilirliği bir hayli tatminkar olan Oud Wood İntense, orta yaş ve üzeri için sonbahar kış kullanımlarında oldukça ideal.

Hayret ben de "Intense" deyince aynı parfümün biraz yoğun hâli diye tahmin ederdim; apayrı bir parfüm olması ilginç.

Yorum

Ağzına sağlık Altuğ hocam.
      Maçoluk benzetmesine katılıyorum.Sert ama itici değil.Ben alt notalarında bir hayli TF For Men Extreme'e benzetmiştim ve oldukça beğenmiştim Oud Wood Intense'i

Yorum

Sert ve karanlık..denemek lazım

Yorum

Gönül isterdi ki o kaliteli Oud Wood yapısını koruyup kalıcılığı ve silajı yüksek bir parfüm çıkarsınlar fakat çok alakasız bir koku çıkmış ortaya

Yorum

Bence çok zor bir koku ama kalıcılık ve yayılım isteyen biri için on numara , buram buram yanık deri kokuyorsun

Yorum

İşleniyor...
            X