Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Nicolai - New York İntense

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Performansi gercekten mukemmel bir beyefendi kokusu. Cogu kisi gibi ben de Jagler'i andirdigina katiliyorum.

Yorum

Nicolai New York Intense, benim de Bülent abiden son dakika golüyle yakaladığım nitelikli parfümlerden biri. Çok karakteristik ve bir o kadar da naif bir koku aslında.
      http://www.fragrantica.com/member/761777/

Yorum

Başlığı hortlanmayın yahu. Şişeyi bitireli çok oldu. Yenisini edinemedim çok zam yedi. Dertliyim forum.

Yorum

Efsane parfüm decant al anigemini arada kullanırsın gene.

Yorum

Çok fazlaca hakkında olumlu yorumlar yapılmış.Hani şu sürekli kullanılan bir cümle var “Niş kavramının içini dolduran” diye.Ben biraz daha iddialı birşey söylemek istiyorum hakkında ;
            Parfüm+Koku+Niş+Designer+V.s+V.s =Nicolai New York İntense...

Yorum

parfüm ile çok haşır neşir olmayan biri ilk kokladığında bu kokuyu ucuz tütün kolonyası sanır biraz zaman verilmesi gereken koku

Yorum

Açıkçası benimde çok beğendiğim bir koku denenmesi belirli bir zaman kullanılması gereken şişeli alınabilecek tarzda bir parfüm bana göre

Yorum

Benim için mekan, zaman ve kıyafet seçen tam bir beyefendi kokusu.

Yorum

Zor bi koku herkes beğenmeyecektir

Yorum

Bu parfüm harbiden bambaşka birşeymiş , ilk açılışta bu ne dedim ama sonra kendimi sürekli bileğimi koklarken buldum Çok beyefendi, centilmen ve karizmatik bir koku tam bir erkek başyapıtı.

Yorum

Eşim bu parfümden nefret ediyor. Yaşlı amcalar gibi koktuğunu, hacı yağına benzediğini söylüyor. Şişesine verdiğim paradan dolayı da epey azarlıyor beni Burnu yeterince gelişmemiş birinden bu kokuyu sevmesini beklemek gerçekten zor. Zamanın ötesinde bir koku. Gerçek bir başyapıt.

Creed Royal Oud ile birlikte üretimden kalkmadığı sürece klasik giyimde vazgeçmeyeceğim bir koku.

Yorum

NICOLAI... NEWYORK INTENSE

Herhangi bir yerde bu kokuyu alsam -ne guzel bir koku nerden geliyo acaba -demem... Baslarda tras losyonu gibi gelse de koku oturdukca agirbasli bir hal aliyor... Bunu saglayan lavanta midir mese yosunu mudur bilemiyorum ama baya olgun yas kokusu hissi yarattı bende ... Babama yakistirabilecegim etkileyici gelmeyen bir koku ... erkekler tarafindan sevilmesinin sebebi vintage havasından olsa gerek...
                        ( Kadin kullanici olarak yorumladim)

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Evet biraz baba kokusu olduğu doğru genel anlamda fougere tarzı kokuların tarzı bu şekilde. Klasik kokular ve lavanta bu etkiyi yaratıyor. Fakat New york intense'i diğer fougere lerden ayıran ve benimde daha çok sevmeme neden olan şey içindeki hayvansı nüanslar. Kokuya daha bir karakter ve karanlık katıyor ve kokuyu yeşillik ve lavantada boğulmaktan kurtarıyor

Yorum

Arkadaşlar farkli şişelerden karslastirma yapma imkani bulan var mi? Ben bazi farklar tespit ettim de. Deneyen varsa dusuncelerini duymak isterim

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                            X