Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Amouage Journey Man

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Amouage Journey Man

Arabik koku sevmediğinden dolayı amouagedan uzak duranların denemesi gereken bir parfüm. Bence amouage markasının en modern parfümlerinden biri. Detaylı olarak anlatamicam ama performansı biraz daha iyi olsa benim için tadından yenmez. Tütün ve baharatlar başrolde

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben de çok beğeniyorum bunu. Radarımda.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Amouage ların arasında gizli kalmış bir cevher. Jubilation İnterlude ve reflectionların arasında pek ismi geçmiyor ama onlardan eksiği yok fazlası var.

Yorum

Benim için en iyi açılışlardan birine sahip parfümlerden.

Yorum

bir hikayesi, kimliği var
          bence en iyi amouge

Yorum

Merhaba,

Açıkçası performansı konusunda ben de biraz düşünceliyim. Zira bir Interlude (Men) etkisi yapmıyor elbette. Modern çizgiye yakın mı? Amouage'ın genel çizgisi düşünülünce bir Lyric gibi çok boğmayan, orta seviye bir sillage seviyesinde kalan ve kesinlikle 30lu yaşların üzerindeki beylerin kullanabileceğini düşündüğüm bir koku (genç olup da olgun gösteren arkadaşlar da kullanabilir belki). Spor giyime pek uygun olduğunu sanmıyorum. Açıkçası bana çok özgün de gelmiyor koku! Ancak tabi ki rafine, sentetik değil ve riskli de değil. Kış ve sonbahar için uygun olduğunu düşünüyorum.
            http://www.fragrantica.com/member/761777/

Yorum

Journey Man deneme şansım olmadı.
              Journey Woman ise zengin mi zengin bir Osmanthus yorumu.Safi çiçek kokusundan ziyade içinde kakuleden tütüne safrandan bala bir çok notanın hissedildiği zengin bir parfüm.

Yorum

Bende denemedim sanırım bunu. Yada çok etkilenmediğim için hafızamda yer etmedi.

Yorum

Bunun açılışını bir kokla. Ben çok sevdim.

diyen değerli bir insan ki kendisi de bu sayfayı boş gecmemis önermişti. Amouage marka parfumler icinde başlangıcıni süper diyebilecegim kadar etkileyici bulduğum, ama devamı ve sonunda ayni tadı maalesef alamadigim enteresan bir calisma.
                  Son Düzenleme cantona8; 24-01-17, 09:35. Tarafından yapıldı.

Yorum

Sevgili cantona ile aynı fikirdeyim. Amouage çizgisine uzak olsanız da şans verilebilecek bir koku.

Yorum

bence inerludeden daha anlaşılır bir koku. ama interludede çok sevdiğim bir parfümdür. sanırım her ikiside favorim.

Yorum

Bu ve Interlude ilerleyen yaşlarımda tekrardan deneyeceğim 2 parfüm şuanda beni acayip yoran ve yıpratan yapıdalar

Yorum

Güzel kaliteli başarılı bir oryantal

Yorum

Bu da jubilationla beraber radarıma aldığım bir amouage kokusu. Bir ara bir amouage dosyası açacağım ama bakalım ne zaman...

Yorum

Acaba African Leather a bir alternatif olabilir mi? Ben Africandaki ağacımsı acı havaya ve yoğun kakuleye dayanamamıştım. Journey aynı kulvarda bir parfüm ve bana daha sevilebilir gibi geliyor.

Yorum

İşleniyor...
                              X