Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Nasomatto Black Afgano

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Nasomatto Black Afgano

Oud,tütsü kombosu. Melankolik olduğu söylense de çapkın erkek kokusu diyorum ben. Çok kokladığınızda baş ağrısı yapma ihtimali var. Kalıcılık farkedilirlik üst düzey

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merak ettiğim ve henüz koklayamadığım bir koku.Gerçekten abartılığı kadar varmı acaba?Yazılanlardan edindiğim tahminlere göre sevemiyeceğim gibi geliyor bana

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fuatkaynak
      Merak ettiğim ve henüz koklayamadığım bir koku.Gerçekten abartılığı kadar varmı acaba?Yazılanlardan edindiğim tahminlere göre sevemiyeceğim gibi geliyor bana
      Fuat hocam ilk fısta çoğu kişi olumsuz tepki verir. Biraz zaman geçtikten sonra beğenmeye başlayabilirler. Tecrübeyle sabit)

Yorum

Vallahi izlenimlere göre Black afgano ile çapkınlığa çıkmanın tek getirisi bizim Bursa Altıparmak'ta olabilir.

Birkaç kişi en yakın yerden atlamayı düşündü eşim de dahil.

Yorum

• Guest's Avatar
          Misafir Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Umut hocam o kadar çekilmezmi yahu?

• Umut Kurtoğlu
          Umut Kurtoğlu Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Ben seviyorum. Sinemaya gidecek arkadaşlarım bir daha beraber gitmemeye yemin etti mesela. Eşim evi terketmekle birkaç bayan arkadaş aşağı atlamakla vs gibi

• Guest's Avatar
          Misafir Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Kız arkadaşım ve annem çok beğenmişti bu kokuyu fakat bir kişiden bu ne rezil koku yorumu duymuşluğum var Giyimle ortamla falan tamamlamak gereken bir koku.

Umut hocam çapkınlığı o anlamda söylemedim. Kokunun önüne geçebilecek derecede yakışıklı bir erkek canlanıyor gözümde black afganoyu koklayınca. Yoksa tabi ki genel beğeni oranı en düşük parfümlerden biridir

Yorum

• Umut Kurtoğlu
          Umut Kurtoğlu Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          İnan hocam benim de gözümde öyle bir adam canlanıyor.. Kesinlikle..

İlginç değil mi aldığım tepkiler ? Salome sıkmıştım misafirler eve ziyarete gelince. Bir de o zaman böyle tepkiler aldım. Neyse ondan bahsetmiyim

Sıradışı parfümörün sıradışı bir çalışması. Gualtieri'nin videolarını izlediğiniz zaman ne demek istediğimi anlayacaksınızdır. Sanatçı ve eseri birbirinden bağımsız düşünülemiyor malumunuz üzere. Herkesin kaldırabileceği ya da sevip kullanabileceği bir koku değil. Kendine ayrı klas bir duruşu var, hani belirli kavramları tasnife tutarsınız birkaç ana başlık etrafında toplarsınız; ama sıradışı özellik gösteren aradan sıyrılan kavramlar ya da nesneler vardır, kendileri başlıbaşına bir ana başlığı oluştururlar aslında. Afgano, tam da böyle bir şey. Cannabis'in hissettirdiği "nasıl yani?" duygusu ile girişi yapıp Tütsü ile Oud'un karanlık dünyasına adım atıp direnebilmek birçok yönden zorluyor bizleri ve özellikle de kokuyu hissedip anlamlandırmaya çalışan kişileri.

Yorum

Afgano daha tematik buluyorum, afgano siyah giyip bad trip gezdiğim günlerde kullandığım bir parfüm.Ben çapkın tanımını pardon için söylemek istiyorum

Yorum

Bence çok zor ve köşeli kokulardan. İsminin ve performansının büyüsüne aldanarak şişeli alan bir çok kişinin elden çıkarmaya uğraştığını hatırlıyorum. Özellikle yeni yeni duyulmaya başladığı zamanlarda. Ben bunun kadar performanslı olan Duro ve Pardon'u öneririm.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: caliban View Post
              Oud,tütsü kombosu. Melankolik olduğu söylense de çapkın erkek kokusu diyorum ben. Çok kokladığınızda baş ağrısı yapma ihtimali var. Kalıcılık farkedilirlik üst düzey

hocam hep merak etmiştim hatta onca yorum okudum çok yoğun çok ağır diye ama slumberhouse jeke ile beraber bi kola jeke diğerine afgano sıktım afganonun hiç kokusunu alamadım. sonra başka bir gün sade sıktım çok ağır olmamakla birlikte böyle efsane bi koku alamadım. kendi kendime çelişkiye düştüm acaba jeke hafızadan afganoyumu sildi o an

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cihan mert

hocam hep merak etmiştim hatta onca yorum okudum çok yoğun çok ağır diye ama slumberhouse jeke ile beraber bi kola jeke diğerine afgano sıktım afganonun hiç kokusunu alamadım. sonra başka bir gün sade sıktım çok ağır olmamakla birlikte böyle efsane bi koku alamadım. kendi kendime çelişkiye düştüm acaba jeke hafızadan afganoyumu sildi o an
                jeke için baya yoğun diyorlar doğal olabilir hocam )

Yorum

Gogsun ortasina tek fis yeter de artar bile

Yorum

Atelier Rebul'un "Hemp Leaves" (Kenevir Yaprakları) adlı mumu - maalesef parfümü yok - Black Afgano gibi kokuyor.

Yorum

Karanlık kokulardan çok hoşlandığım söylenemez ama elimin altında bulunduracağım bir parfüm diyebilirim

Yorum

Ben bu tür parfümlerin kullanıcıda kısmi anosmiye sebep olduğunu düşünüyorum. Saldırgan nota kullanıcının koku duyularını devre dışı bırakırken, sadece diğer notaları hissetme durumu. Oysa yanınıza gelen kişi agresif notayla baş başa kalıyor. Düşman casusu gibi parfüm: " Onlar bu güzel kokunun değerini anlamıyor, boşver devam et yoluna, kral sensin, senin dediğin olur ." Sizde parfüm şişesini okşayıp :" Kıymetlimizzz (lord of the rings )" diyorsunuz durmadan...

Not: Black afganoyu denemedim. Sadece hipotez, birazda uydurma (kısmi anosmi kısmıda dahil) ))
                        Son Düzenleme junleon; 02-03-21, 12:37. Tarafından yapıldı.

Yorum

• protectedsugar
                          protectedsugar Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Çok yumuşak, hiç agresif olmayan...meditasyonvâri bir kokusu var "Black Afgano"nun..

• junleon
                          junleon Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Umut Kurtoğlu nickli arkadaşın yorumundan sonra önyargılı olmuş olabilirim
                          "Ben seviyorum. Sinemaya gidecek arkadaşlarım bir daha beraber gitmemeye yemin etti mesela. Eşim evi terketmekle birkaç bayan arkadaş aşağı atlamakla vs gibi " özellikle bu yorumu

• protectedsugar
                          protectedsugar Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Hiç alakası yok...piyasada artık sahteleri de var..onlar nasıl kokuyor bilemem..

Halen daha markanın en iyi parfümü olabilir.

baraonda bana göre boş bir koku. Açılışındaki o yoğun viski kokusu hemen gidiyor. Uzun süre devam edip onun hakimiyetinde ilerleseymiş çok iyi bir iş çıkarmış. Ama bu haliyle malesef.

fantomas ise bence yapmak için yapılmış bir koku tamamen içi boş. Kavun kavun kavun.

( denemiş olduğum parfümlerine göre yorum yapılmıştır )

Yorum

İşleniyor...
                        X