Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Maison Francis Kurkdjian (MFK) - Lumiere Noire Pour Homme

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Elimde 3-4 adet gül parfümü bulunuyor. Daha fazla gül almamak adına bu parfümü edinmedim ben mesela. Seviyorum ama gül baskın bir nota bence. Ve negatif reaksiyonlar da genelde bu tarz parfümlerden geliyor. Kaldıramayacak ortamlara sıkmıyorum bu parfümleri. Toplum buna hazır değil :P

Yorum

• Frozenwings
      Frozenwings Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      İlginç, ben de benzeri şeyleri sümbülteber için düşünüyorum.

Gül çok güzel işlenmiş tarçın da çok net hissettim. Genel beğeniye çok uygun bir koku. Splitten aldığım dekantın batch ne bilmiyorum ama kalıcılık ortalama yayılım direkt 20 dk sonra ten parfümü oldu bende hissedilirlik çok düşük oldu benim tenimde. Ne maskulen ne feminem geldi bana unisex tabiri uymakta. Fiyatı düşünüldüğünde performansı nedeniyle şişeli alacağım kokular arasında değil

Yorum

Orjinal yazı sahibi: anigemini View Post
      Elimde 3-4 adet gül parfümü bulunuyor. Daha fazla gül almamak adına bu parfümü edinmedim ben mesela. Seviyorum ama gül baskın bir nota bence. Ve negatif reaksiyonlar da genelde bu tarz parfümlerden geliyor. Kaldıramayacak ortamlara sıkmıyorum bu parfümleri. Toplum buna hazır değil :P
      katılmıyorum bu yorumunuza mfk ln ye negatif yorum getirecek veya kaldıramayacak kimse olamaz.Kokuyu sevmezlerse onu anlarım ancak olumsuz yorum alacak bir parfüm değil.Çok naif ve minimal bir parfüm, tenede yakın kalıyor

Yorum

Yazlık olarak kullanılabilecek mükemmel parfümler arasında. Uyguna bulsam şişeli edinmek isteyeceğim bir parfüm.

Yorum

Hayran kaldığım naif bir gül yorumu...

Eski version şişede “pour homme”
          yeni şişede sadece “homme” yazıyor

Yorum

Bana çok feminen gelen öyle çok çekiciliği de olmayan bir parfüm gibi geldi

Yorum

Önyargılı yaklaştığım ilk başta çok beğenmediğim bir parfümken kalitesine tutulduğum şişeli olarak alabileceğim nitelikte bir parfüm oldu kendisi

Yorum

İşleniyor...
              X