Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Amouage - Meander..

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Ben de uncle-benjen hocamin faniyim.. cok guluyorum egleniyorum yorumlarini okurken... ilahi hocam yaaa deyip deyip

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• uncle-benjen
      uncle-benjen Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Arada ciddi saçmalarım, taklitlerimden sakınınız..

NWoBHM demişken...az bilinen bir grubun az bilinen bir parçasını yolluyorum; konusu zaten "Paris"..bu şarkı nasıl zamanın toptenlerinde birinci olmadı anlamış değilim..Tygers of Pan Tang - Paris by Air

​​​​​​​

Yorum

• uncle-benjen
      uncle-benjen Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Hocam kötü grup değildi bilirdim ama Iron Maiden'lar, Def Leppard'lar, diğer ülkelere sıçrarsak, Scorpions, White Lion, Loudness, MSG, Accept, DIO , Manowar Ozzy Osbourne, Van Hallen derken onlara sıra hiç gelmedi..

Konserine gitmeme rağmen sevmesem de daha Metallica vs hiç saymadım bile..
      Son Düzenleme uncle-benjen; 06-03-21, 21:17. Tarafından yapıldı.

• protectedsugar
      protectedsugar Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Metallica zaten New Wave of British Heavy Metal'ı yok eden/öldüren grup. Ben onun için Metallica'yı pek sevmem :-)...Scorpions, White Lion, Loudness, MSG, Accept, DIO , Manowar ,Ozzy Osbourne, Van Halen zaten New Wave of British Heavy Metal'a girmiyor çünkü Accept ve Scorpions zaten full Alman; MSG'de tam British değil..çünkü Michael Schenker Alman; Van Halen, Ozzy, Dio, Manowar zaten ABD'li; White Lion da British değil zannedersem İskandiya ülkelerinden...Loudness de Japon değiller miyidi? Tamam hepsi Heavy Metal..hepsi güzel.. Metallica haric; Metallica'nın tarzı aslında Trash Metal; çünkü gitarı, davul gibi çalışyorlardı. British Heavy Metal'ın en iyi örneklerinden biri de Saxon aslında..Saxon'ın "The Eagle has landed- Live" albümünü bilirsin...hem hızlı hem de melodik gitarlar var..tabii haklısın İron Maiden de gelir...The Number of the Beast albümü tüm Metallica albümlerinden daha iyi bence.."Black"den bile....başka bilinmeyen grup Diamond Head...bu arada Edward Van Halen zaten gitarda gavs mertebesinde..orası ayrı..

Yorum

Hala dinlerim ve çok severim..

Yorum

İşleniyor...
      X