Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bu Parfümü Deneyen Kullanan Varmı?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bu Parfümü Deneyen Kullanan Varmı?

Merhabalar Parfümsever Bir Arkadaşım Kendisi Deneme Amaçlı Bana 2 Dekant Gönderdi.Dikkatimi Çekti Daha Önce Hiç Denememiştim.Notalarını Tam Olarak Algılayamıyorum Dekanttan Kokladığimda Burnuma Sadece Alkol Kokusu Geliyor Sanki 🙄
    Parfümün İsmi Resimde Soldaki Dekant.
    Ekli Dosyalar

Muhtemelen bay Geza’nın süper!? projesi esscentricks molekules adını bile yazamıyorum işte o seriden molecule bilmem kaçtır. Koku aldığın için şanslısın bu arada alkol de olsa 👍 o paralara okunmuş su sattı adam çünkü...

Yorum

• OğuzBey
      OğuzBey Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Çok Garip Birşey Parfüm Değil Daha Farklı Birşey Gibi.

• OğuzBey
      OğuzBey Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Okunmuş Su😂😂😂

Molekül zaten o. Bir ya da iki notadan oluşan kokular. Parfümün yanına katkı gibi bir şey. Kimisi parfümün kalıcılığını arttırdığını söyler , kimisi daha güzel koku eklediğini söyler.

mesela molecule 01

Yorum

• OğuzBey
      OğuzBey Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Hocam Sordum Molecule 2

• mizansen035
      mizansen035 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Hocam Ambroxan notası o. Gider aventusa ) Hem zaten ordan 450-500 e o salak şeyleri alacağıma vedat ozanın kokucuklardan alırım )
      Son Düzenleme Abbathdoom; 20-05-20, 23:28. Tarafından yapıldı.

• OğuzBey
      OğuzBey Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Yok Hocam Tutmadı😊

Bu alkol kokuyorsa orijinali tabi (gerçi molecule 2 ise bergamot kokması lazımdı) David walker molekul 2 buna 5 basar hem de kağıtta haftalarca kalıcı. Ayrıca Kadıköyde biri sıkmış üstüne veya almış nereye gitsem o kokuydu. Belki sahte ürün veya batch midir sorun nedir. Ama serinin 3.veya 4.sü iğğrenç kokuyordu.

Yorum

• OğuzBey
      OğuzBey Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Bence Hepsi Igrenç Gibi

• mizansen035
      mizansen035 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Molecule serisinin hiç biri para vermeye değmez. Dediğim gibi onun yerine vedat Ozan’ın kokucuklarından alırım çok daha iyi.

• OğuzBey
      OğuzBey Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Hocam Parasını Ben Vermediğim İçin Problem Yok😊Kendisi Parfümcü Zaten Bana Veren Kişinin
İşleniyor...
X