Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Amouage Reflection

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Amouage Reflection

Click image for larger version

Name:	Amouage Reflection.jpg
Views:	2870
Size:	20.5 KB
ID:	128778

Amouage'ın kullanımı en kolay ve beğenisi en yüksek parfümü diyebiliriz kendisi için.

Genel olarak herkesin dilinde JPG Le Male benzerliği olsada Le Male'e oranla daha soft, daha pudramsı, daha şık ve daha rafine.

Beyaz erkeksi çiçekler, tozlu bir vanilya ve kremsi sandal ağacı ile biraz eski tarz berber dükkanlarında bulunan ve traştan sonra boca edilen pudralar gibi kokuyor.

4 Mevsime de uygun olup genel beğenisi yüksek ve Amouage parfümleri içinde genç yaşlarada hitap edebilen ender parfümerden. Kalıcılığı ve farkedilirliği de yine diğer Amouage parfümleri standartında olup oldukça yüksek.

yanlış bilmiyorsam içinde oud ya da tütsü olmayan tek amouage ama ben sevemedim maalesef

Yorum

Bir versiyonunu çok seviyorum ama hangisi olduğunu bilmiyorum malesef 😅

Detaylı bir karşılaştırma yapmak lazım Umman veya UK üretimi, mıknatıslı veya mıknatıssız kapak olarak

Yorum

Değerini bilemiyorlar Reflection çok iyi parfümdür bence ..

Yorum

• ali kayhan
          ali kayhan Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Aynen katılıyorum, çok kaliteli bir parfüm ancak değeri bilinmiyor, çok underrated kaldı.

Amouage markasına ilgim olmasına rağmen bu parfümü hiç denemedim. Notaları bana pek yakın görünmüyor ama yine de denemek lazım.

Yorum

Kokuyu ilk kokladığımda çok hoşuma gitti ancak ilerleyen zamanlarda tenimde denediğimde kötü bir reaksiyon verdi. Ten uyumunu yakalayanlar için güzel bir koku. Yaz için biraz ağır kaçoyor bence ama bahar ayları için biçilmiş kaftan.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Reformüle oldu mu ve Umman & UK farkı var mı dostlar_?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hlttmz View Post
              Reformüle oldu mu ve Umman & UK farkı var mı dostlar_?
              Mıknatıs kapaklara geçildiğinde bir çok Amouage parfümünde olduğu gibi Reflection'da da bir seyreltilme söz konusu. UK olanlar zaten Avrupa pazarına yönelik daha da sulandırılmış gibi. Bulabilirseniz eski plastik kapaklı olanı alın. Hatta bulursanız bana da haber verin
              estefanyen

Yorum

• hlttmz
                hlttmz Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Teşekkür ederim sağolun

Geçen kış dekant olarak almıştım Reflection Man'i açık ve kapalı ortamda farklı koku karakteri göstermişti bu parfüm tenimde. Açık ortamda o kadar naif ve elegant kokuyordu ki mest olmuştum cidden. Fakat ne zaman sıcak kapalı ortama girsem o naiflik gidiyor daha tatlı (sanki vanilyamsı) bir koku burnuma geliyordu ve bu kısmı cidden Le Male'i anımsatmıştı bana. Fiyatı göz önüne alındığında kalıcılık ve yayılım problemi yaşamamış olsaydım sadece dışarıda geçirdiğim kış günleri için bile şişeli almaya değerdi kendisi. Olsun sen hatıralarımda yaşıyorsun Reflection Man

Yorum

Bugün Zorlu Beymen’de denedim ve tam bir fiyasko olduğuna kanaat getirdim. Kötü,iğrenç falan demeden en azından fiyatını haketmediğini söyleyebilirim. (Bence)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: caliban
                  Bugün Zorlu Beymen’de denedim ve tam bir fiyasko olduğuna kanaat getirdim. Kötü,iğrenç falan demeden en azından fiyatını haketmediğini söyleyebilirim. (Bence)
                  Bende bir türlü sevemedim. Bozuk veya olmamış bir parfüm gibi reaksiyon verdi tenimde

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Reformüle olduğuna kesin katlıyorum. En son geçen yaz Dubai havalimanında free shopta sıkmıştım. Hiç abartmıyorum belki 20 25 fıs falan sıktım üzerime yıkandım resmen. Ona rağmen 1 2 saat sonra çok naif belli belirsiz hafif bir koku bıraktı.

Yorum

Aslında benimde bu kokuya karşı beklentilerim fazlaydı umduğumu bulamadım diyebilirim.

Yorum

hani takım elbiseye karar verirsin ama hangi renk gömlek diye 5 dakika düşünürsün karar veremezsin ondan sonrada beyaz gömleği giyersin. bu bugün ne sıksam diye düşünürsün sonra reflection sıkarsın. her havaya her yaşa her kıyafete gider, ben kaliteyim diye bağıran naif bir koku
                        Son Düzenleme bulent-1963; 08-02-21, 17:59. Tarafından yapıldı.

Yorum

İşleniyor...
                        X